Na Wspólnej (odc. 2985): Gorący seks Marty i Mikołaja. Rodzeństwo zdecyduje się na wspólne życie?

Fani Na wspólnej powoli już tracili nadzieję, że po wielu życiowych zakrętach Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) będą razem. A jednak!
Na Wspólnej (odc. 2985): Gorący seks Marty i Mikołaja. Rodzeństwo zdecyduje się na wspólne życie?

Marta i Mikołaj w Na Wspólnej są przyrodnim rodzeństwem, choć nie spokrewnionym bezpośrednio ze sobą. Ich rodzice to Roman (Waldemar Obłoza) i Honorata ( Aleksandra konieczna) Hofferowie, którzy od dawna obserwują , jak ich dzieci miotają się w kolejnych związkach. Jak się okaże, świetne relacje siostrzano-braterskie przerodzą się w piękne i mocne uczucie. Mikołaj niedawno zostawił podstępną Rome (Julia Kamińska). Marcie także po wielu związkach i epizodzie alkoholowym brakowało mężczyzny u boku.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

W 2985 odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 28 listopada 2019 w TVN) Mikołaj i Marta wreszcie stworzą związek. Zaczną od namiętnej nocy, po której rycerski Mikołaj przyniesie siostrze kawę do łózka. Marta, jak każda kobieta w jej sytuacji, będzie wniebowzięta. Mikołaj niesiony uczuciem wyzna Marcie, że chciałby się obok nie j budzić codziennie i spyta, czy ukochana da mu taka szansę.

Jak donosi „Tele tydzień”, w Marcie wzbudzi się istna łóżkowa tygrysica, bo przyciągnie kochanka do siebie i powie mu schrypiałym od namiętności głosem, że powinni zacząć próbować natychmiast. Mikołaj przyjmie tę deklaracje z niekłamanym entuzjazmem.

Na Wspólnej odcinek 2985, Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Na Wspólnej odcinek 2985, Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2973) Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Jednak czy ten związek, na który fani Na wspólnej czekali od tak dawna, ma szansę przetrwać? Na pewno Mikołaj będzie ogromnym wsparciem dla Marty, która w swoim programie nie raz poruszała trudne tematy, czasem nawet drżąc o własne życie i zdrowie. Marta pokocha go za to jeszcze bardziej. Z pewnością okaże się też on dobrym zastępczym ojcem dla synka Marty. Kto wie, może niebawem oboje staną na ślubnym kobiercu? Byłoby warto, bo to akurat jedna z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych par w serialu Na Wspólnej.

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 2977): Aneta straci dziecko przez Darka. Przygotujcie się na makabryczne sceny


×
×