Na Wspólnej (odc. 2986): Dagmara ucieknie od Przemka? Matka Smolnego wystraszy nauczycielkę

To już nie będą żarty! Przemek (Eryk Cichowicz) i nauczycielka Dagmara ( Katarzyna Ucherska) z Na Wspólnej będą ze sobą na poważnie! Co na rodzice chłopaka – Smolny ( Łukasz Konopka) oraz Natalia (Magdalena Aleksander)?
Na Wspólnej (odc. 2986): Dagmara ucieknie od Przemka? Matka Smolnego wystraszy nauczycielkę

Romans syna z zamężną, choć śliczną nauczycielką początkowo z oczywistych względów nie wzbudzał entuzjazmu Smolnego. Mężczyzna bał się, że syn będzie miał przez to problemy w szkole. Wygląda jednak na to, że ojciec chłopaka nie ma w tym temacie za wiele do powiedzenia.

Widziałeś? Na Wspólnej (odc. 2978) Syn Smolnego przyłapany na igraszkach z polonistką! Będzie afera [ZWIASTUN]

Przemek z Na Wspólnej już mieszka z Dagmarą! Budzenie się przy tej ślicznej kobiecie jest takie przyjemne… Po rozum do głowy pójdzie więc Basia (Grażyna Wolszczak). W 2986 odcinku Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 2.12.2019 w TVN) żona Smolnego rzuci propozycję, żeby oboje zaprosili Przemka i Dagmarę na obiad, by móc z nimi pozmawiać w przyjaznej atmosferze. Smolny zaprosi też swą była żonę.

Co wydarzy się podczas tego rodzinnego spotkania. Przemek będzie przekonany, że ojciec podejmie z nim walkę o to, by odpuścił sobie ten niebezpieczny romans. Ale… tak się nie stanie! Przemek będzie bardzo zaskoczony, bo tata powie mu, że musi zaakceptować jego związek z nauczycielką.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2982) Chora Nastka zamieszka u Hofferów? Wydarzy się prawdziwy dramat!

Niestety tylko on będzie tak wyrozumiały. Wzburzona Natalia, że wygranie kochance syna, co o niej myśli jako o kobiecie. Nauczycielka przecież prowokowała ucznia i uwiodła go! Matka boi się, że Przemek zamiast na nauce skupi się na seksie i przez to zejdzie na złą drogę. Przemek oczywiście potem przeprosi ukochaną za emocjonalne słowa matki. A Dagmara zaskoczy go podkreślając, że… Natalia ma trochę racji.

Czy to spotkanie wzbudzi w kochance jakieś wątpliwości? Przemek jest prawie dorosły, ale ma nieco inne priorytety niż ona. Powinien skupić się na nauce a nie romansowaniu ze starszą kobietą i zabawą w związek. Czy Dagmara pójdzie wreszcie po rozum do głowy? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach serialu.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!


×
×