×

Na Wspólnej (odc. 2986): Joanna Berg będzie miała kochanka na sumieniu! To przez nią Karol się zabije!

Karol (Tomasz Nosiński) nie da Joannie Bergowej (Anna Cieślak) z Na Wspólnej spokoju. Zacznie ją coraz bardziej prześladować. Czy Bergowej uda się obronić przed stalkerem i czy powie o niedoszłym kochanku mężowi (Wojciech Brzeziński)?

Joanna z Na Wspólnej pluje sobie w brodę, że nie powiedziała Bogdanowi o tym dość meczącym wielbicielu. Na początku jego adoracja była dla niej całkiem miła, ale w końcu przerodziła się w obsesyjne, groźne narzucanie się. Stalker uroił sobie, że pocałunek, który w chwili słabości oddała mu Bergowa, to powód do rozstania z mężem i nie omieszka powiadomić o tym Bogdana!

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2974) Marta Konarska w śmiertelnym niebezpieczeństwie! „Przestań węszyć s**o!”

W 2986 odcinku Na Wspólnej (emisja w poniedziałek 2.12.2019 w TVN) zaczepi Berga i oświadczy mu, by szykował się na rozwód, bo Joanna kocha jego! I niestety, Bogdan uwierzy w wersję podłego dręczyciela. Zagniewany od razu wyprowadzi się z domu!

Jednak Joanna nie pozostawi wszystkiego swojemu biegowi. Wręcz przeciwnie – za namową Weroniki (Renata Dancewicz) uda się na policję, gdzie złoży zeznania w sprawie dręczącego ją Karola. Policjant z którym będzie rozmawiała doradzi Bergowej, by nagrał kolejną rozmowę z Karolem, by policja miała dowód.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2985): Gorący seks Marty i Mikołaja. Rodzeństwo zdecyduje się na wspólne życie?

Lecz zanim policja go złapie, Karol posunie się do kolejnej podłości: porwie psa Joanny, suczkę Ritę. I wyśle Bergowej SMS-a, że odda jej pupila jeśli tylko spotka się z nim w parku. Oczywiście Joanna uda się, by odebrać psa, a wtedy Karol pokaże jej, że kompletnie oszalał na jej punkcie. Pokaże jej tatuaż: jej imię, dowód ogromnej miłości do Joanny.

Na Wspólnej odcinek 2986, Joanna Berg (Anna Cieślak)

Na Wspólnej odcinek 2986, Joanna Berg (Anna Cieślak)

Tego jednak nie wytrzyma czający się w oddali Berg i rzuci się na Karola. Majowy ucieknie, ale chwilę potem wyśle Bergowej kolejną wiadomość, tym razem zagrozi, że zabije się na jej oczach! Po czym połknie ogromną dawkę środków nasennych. Joanna zaalarmuje policję, a gdy wszyscy oni udadzą się do kryjówki szantażysty, zobaczą Karola nieprzytomnego. Czy Majowy przeżyje próbę samobójczą?

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Na Wspólnej odcinek 2986, Joanna Berg (Anna Cieślak) Bogdan (Wojciech Brzeziński)

Na Wspólnej odcinek 2986, Joanna Berg (Anna Cieślak) Bogdan (Wojciech Brzeziński)

Może Cię zainteresować