Na Wspólnej (odc. 2991): Psychopata Karol zagrozi Bergowej śmiercią! Spełni mroczną przepowiednię? ZWIASTUN

Twórcy Na Wspólnej chyba pozazdrości l kolegom z M jak miłość i także umieścili w scenariuszach postać szaleńca – Karola (Tomasz Nosiński). Ten będzie miał jedne cel: zabić Joannę Bergową (Anna Cieślak), która nie chce z nim być. Czy Karolowi się to uda i czy zaatakuje rodzinę pani weterynarz?
Na Wspólnej (odc. 2991): Psychopata Karol zagrozi Bergowej śmiercią! Spełni mroczną przepowiednię?

Karol eskaluje swoje działania. W najbliższych odcinkach Na Wspólnej jednak przebierze wszelka miarę. W 2991 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek 10 grudnia 2019 w TVN) Joanna odkryje, że na drzwiach jej gabinetu wisi klepsydra z jej własnym imieniem i nazwiskiem. Będzie tym bardziej zszokowana, że upiornej dekoracji dopełnią zapalone świeczki. „Joanna Berg odeszła nagle, o czym zawiadamiają pogrążeni w smutku najbliżsi”, przeczyta Joanna. Bergowa domyśli się od razu, czyja to sprawka: jej natrętnego wielbiciela, który ma mocno nie po kolei w głowie.

Na Wspólnej, odcinek 2991

Na Wspólnej, odcinek 2991

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2996) Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?

Ale to jedynie niewinny żarcik w porównaniu z tym, co w odcinku 2997. serialu (emisja w czwartek 19 grudnia 2019 w TVN) zacznie wyrabiać ten groźny psychopata. W bloku, gdzie mieszkają Bergowie zostanie ogłoszony alarm bombowy, za którym oczywiście stoi Karol, który okaże się nie tylko psycholem, ale i terrorystą. Będzie bowiem chciał zgładzić nie tylko Joannę i jej rodzinę, ale także wszystkich mieszkańców budynku! A to już mógł wymyślić jedynie chory lub głęboko zdeprawowany człowiek.

Oczywiście wszyscy sąsiedzi Bergów zostaną ewakuowani i kiedy saperzy przeszukają budynek, Joanna wraz z rodziną wrócą do mieszkania. Tam będzie na nich czekał oczywiście Karol.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2982) Chora Nastka zamieszka u Hofferów? Wydarzy się prawdziwy dramat!

Psychopata będzie świetnie przygotowany do ostatecznej konfrontacji z Bergami. Męża Joanny obezwładni za pomocą paralizatora. Gdy Bogdan (Wojciech Brzeziński) będzie leżał nieprzytomny, zboczeniec rzuci się na Joannę. Czy Bergowie w ogóle przeżyją spotkanie z Karolem? O tym dowiemy się jeszcze przed Gwiazdką…

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!


×
×