Na Wspólnej (odc. 2996): Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?!

Co za dramat! Czyżby Michał (Robert Kudelski) z Na Wspólnej stracił na zawsze kobietę swego życia - policjantkę Igę (Lidia Sadowa)? Czy jego serce to wytrzyma? Czy Iga zginie podczas policyjnej akcji?
Na Wspólnej (odc. 2996): Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?!

Wstrząsające sceny z Igą w roli głównej zobaczymy w 2996 odcinku Na Wspólnej (emisja w środę 18 grudnia 2019 w TVN). Kobieta weźmie udział w policyjnej obławie na handlarzy żywym towarem, wywożących kobiety z Polski do domów publicznych w Niemczech. Uwięziona w piwnicy Iga w będzie zdana na łaskę szefowej mafii, którą okaże się jej zaginiona siostra Agata (Karolina Kuklińska)!

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2982) Chora Nastka zamieszka u Hofferów? Wydarzy się prawdziwy dramat!

A Michał (Robert Kudelski) usłyszy w radiu, że policjantka nie żyje! To będzie dla niego straszliwy cios i wstrząs. A przecież jest chory na serce i takiej wiadomości może nie przeżyć. Czyżby scenarzyści za jednym zamachem chcieli zgładzić dwoje bohaterów?

Na szczęście wieść o śmierci Igi okaże się nieprawdą. To, że Iga żyje, choć jest w niewoli, potwierdzi Michałowi jego dobry znajomy Sławek (Mariusz Słupiński). Niestety, nie wiadomo w jakim jest stanie – bandyci przetrzymują ją w piwnicy ich rezydencji razem z innymi kobietami, które mają być przewiezione za zachodnią granicę i przerzucone do niemieckich burdeli. Szczęśliwie zanim to się stanie, policjanci uwolnią zarówno swoją koleżankę jak i uwięzione kobiety. Na miejscu pojawi się także Michał, któremu nie będzie można przetłumaczyć, że nie może przebywać na terenie, gdzie jest prowadzona policyjna operacja.

Widziałeś? Na Wspólnej (odc. 2978) Syn Smolnego przyłapany na igraszkach z polonistką! Będzie afera [ZWIASTUN]

Na szczęście akcja się uda, i Iga rzuci się ukochanemu w ramiona. Co jednak stanie się z jej siostrą, która jest hersztem gangu? Na pewno trafi do aresztu, ale czy siostra nie będzie próbowała jej stamtąd wydobyć. I jak ta sprawa wpłynie na relacje Igi i Michała? O tym dowiemy się z grudniowych odcinków Na Wspólnej.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!


×
×