Na Wspólnej (odc. 2997): Iga uratuje siostrę przed zemstą mafiozów?

Od kiedy Iga (Lidia Sadowa), policjantka z Na Wspólnej, dowiedziała się, że to jej siostra Agata (Karolina Kuklińska) kieruje gangiem handlarzy żywym towarem, nie może spać spokojnie. Teraz odwiedzi siostrę w areszcie. Czym skończy się ta konfrontacja?
Na Wspólnej (odc. 2997): Iga uratuje siostrę przed zemstą mafiozów?

Co się wydarzy w 2997 odcinku „Na Wspólnej”? Emisja w czwartek 19.12.2019 na antenie TVN

Iga wzięła udział w tajnej misji, której celem było rozpracowanie groźnej grupy przestępczej zajmującej się handlem ludźmi i czerpiącej zyski z prostytucji. W serialu policjantka właśnie odkryła, że w cały proceder jest niestety wmieszana jej własna siostra.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2996) Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?

W 2997 odcinku serialu Na Wspólnej  akcja policji zakończy się sukcesem. Złoczyńcy zostaną aresztowani. Kobiety, więzione przez nich bezprawnie, odzyskają wolność. Złoczyńcy niestety domyślą się, że przetrzymywana także przez nich Iga była podstawiona. Czy zaczną się mścić?

Na Wspólnej, odcinek 2996 Iga (Lidia Sadowa)

Na Wspólnej, odcinek 2996 Iga (Lidia Sadowa)

Na razie policjantka będzie szczęśliwa, bo zewsząd będą się na nią sypać pochwały. Iga dostanie nawet awans. Jednak w tej beczce miodu najdzie się łyżka dziegciu. Iga nie jest w stanie zapomnieć, że członkiem unieszkodliwionej właśnie grupy przestępczej jest także jej siostra Agata. Oczywiście policjantka odwiedzi ja w areszcie. Tam dojdzie do kluczowej rozmowy, ponieważ Agata do wszystkiego się przyzna. Ale też zacznie tłumaczyć siostrze, dlaczego została przestępczynią. To wyznanie bardzo poruszy Igę. Co zrobi policjantka? Zacznie namawiać siostrę, by starała się o status świadka koronnego, co zapewniłoby jej niekaralność. Ale mocno się rozczaruje, bo Agata nie przyklaśnie temu rozwiązaniu. Czyżby dziewczyna chciała w ten sposób ochronić siostrę przed zemsta mafijnych kolegów?

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!

Iga bardzo przeżyje spotkanie z siostrą i zakończenie tak trudnej sprawy. Gdy wróci do domu Michał (Robert Kudelski) wyczuje, że z ukochaną dzieje się coś niedobrego. Co teraz zrobi Iga? Czy będzie się starała wyciągnąć siostrę z więzienia? Niestety, życie ich obu jest mocno zagrożone: mafia lubi się mścić na tych, którzy zaleźli jej członkom za skórę.

Czytaj: Marcin Rogacewicz dołączył do popularnego serialu TVN! Kogo zagra?


×
×