Anna Nowak-Ibisz nago w „Na Wspólnej”! Darek pójdzie z nią do łóżka?

Darek (Michał Mikołajczak) upadł naprawdę nisko. W 2998 odcinku Na Wspólnej były prawnik pójdzie do łóżka z wpływową Anną (Anna Nowak-Ibisz) żeby odzyskać prawo do wykonywania zawodu.
Na Wspólnej (odc. 2998): Darek męską prostytutką! Anna obieca mu posadę w zamian za seks

Co się wydarzy w 2998 odcinku „Na Wspólnej”? Emisja w poniedziałek 23.12.2019 w TVN

W Na Wspólnej Darek po rozstaniu z Anetą (Dorota Krempa) i zawieszeniu w prawach wykonywania zawodu jest kompletnie załamany. Prawnik znalazł się w korytarzu bez wyjścia. Przez to wdał się też w toksyczną relację z Emilią (Karolina Porcari), ale to nie koniec.

Zobacz: Na Wspólnej (Odc. 3002) Dagmara zostawi męża dla Przemka. To nie skończy się dobrze!

W 2998 odcinku Na Wspólnej Żbik zrozumie, że sięgnął dna. Anna da mu do zrozumienia, że może mu pomóc wrócić do prawniczej gry. Warunek jest tylko jeden – muszą spędzić razem upojną noc.

Co wydarzy się dalej? Czy w Na Wspólnej Darek odzyska pracę w zawodzie i czy Anna nadal będzie mu się narzucać? Żbik ostatnio zdenerwował się, gdy zrozumiał, że starsze kobiety traktują go jak chłopca do towarzystwa. Tym razem jednak sam da im powód, by właśnie tak o nim myślały…

Sprawdź: Na Wspólnej (odc. 3000) Urodziny i zaręczyny w jubileuszowym odcinku serialu [ZDJĘCIA]

Anna Nowak-Ibisz dołączyła do obsady serialu chwilę temu. Myślicie, że zostanie w obsadzie na dłużej? Kto wie, może Darek naprawdę się w niej zakocha i zostaną parą? Przypominamy, że „Pani gadżet” z wykształcenia jest aktorką i z pewnością poradzi sobie nawet z wymagającą rolą. Jak widzicie nie miała nawet oporów przed występem topless i to w tak popularnej produkcji TVN!

 


×
×