Na Wspólnej (odc. 3002): Dagmara zostawi męża dla Przemka. To nie skończy się dobrze!

Nie ma to jak rozżalony mąż, którego żona odeszła do znacznie młodszego kochanka. Tak jak małżonek Dagmary - Paweł (Kamil Błoch) z Na Wspólnej, wyjątkowo wkurzony na to, że jego ślubna (Katarzyna Ucherska) uwiodła ucznia Przemka (Eryk Cichowicz)! Dlatego zamieni życie kochanków w piekło. Co takiego zrobi?
Na Wspólnej (odc. 3002): Dagmara zostawi męża dla Przemka. To nie skończy się dobrze!

Co się wydarzy w 3002 odcinku „Na Wspólnej”? Emisja we wtorek 7.01.2020 na antenie TVN

W 3002 odcinku Na Wspólnej do Dagmary dotrze, że Paweł rozsiewa o niej ohydne plotki. Żeby ocalić swoją reputacje i zachować przyjaciół, nauczycielka postanowi spotkać się z mężem i wyperswadować mu takie niecne działania. Może to reakcja Pawła na to, że Dagmara złoży wreszcie pozew o rozwód. Kobieta nie widzi już swojej przyszłości w małżeństwie z Pawłem i chce być tylko z Przemkiem, który choć taki młody, daje jej mnóstwo czułości i chce się nią opiekować.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2996) Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?

Ale mąż zaskoczy Dagmarę. Na spotkaniu nie tylko zapewni, że nie rozsiewa żadnych plotek, ale też przeprosi za wszelkie przykrości. Nawet za oczernienie kobiety przed jej własną matką. Na co w tej sytuacji liczy Paweł. Czyżby myślał, że jego skrucha zmieni coś w relacji z zoną i zostawi ona młodego kochanka by do niego wrócić?

Czytaj: Marcin Rogacewicz dołączył do popularnego serialu TVN! Kogo zagra?

Maż Dagmary ukorzy się i będzie tłumaczył wszelkie swoje niegodne działania ogromnym bólem po rozstaniu z Dagmarą, Teraz zaproponuje jej przyjaźń. Tylko czy kobieta jest mu w stanie zaufać i czy weźmie jego słowa za dobrą monetę? Oczywiście Dagmara zacznie się zastanawiać nad słowami męża. O wszystkim opowie tez mocno zdziwionemu Przemkowi. Jednak… młody Smolny wyczuje, że jego ukochana albo nieco koloryzuje rzeczywistość, albo nie mówi mu całej prawdy na temat spotkania z Pawłem. Czy to wszystko to jedynie przygrywka do tego, by zaatakować znienacka zakochanych? Prawdopodobnie tak. Paweł nie wygląda na faceta, który jest w stanie puścić płazem coś tak okropnego jak zdrada.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2997) Iga uratuje siostrę przed zemstą mafiozów?


×
×