Na Wspólnej (odc. 3003): Upojny seks za meble. Darek sięgnął dna! [ZWIASTUN]

Darek (Michał Mikołajczak) z Na Wspólnej upadł naprawdę nisko. Po tym jak został sam, zaczął chwytać się dosłownie wszystkiego, żeby zarobić na życie. Tak oto został żigolakiem! 
Na Wspólnej (odc. 3003): Upojny seks za meble. Darek sięgnął dna! [ZWIASTUN]

Co się wydarzy w 3003 odcinku „Na Wspólnej”? Emisja w środę 8.01.2020 na antenie TVN

Jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby tak bardzo odmienić swoje życie? Darek nie był szczęśliwy z Anetą (Dorota Krempa), ale ten związek od początku skazany był na niepowodzenie. Prawniczka wyszła za Żbika, ale tylko po to, żeby go usidlić. On myślał, że ją przechytrzy i liczył na jej majątek, ale ona tuż przed ślubem zaprowadziła go do notariusza na podpisanie intercyzy. I tak oto zaraz po tym, jak Aneta poroniła ciążę, w którą zaszła z kochankiem – odeszła od męża!

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 3004) Aborcja w Na Wspólnej! Danka Zimińska wplątana w sprawę 

Teraz Darek został z niczym i jakoś musi sobie radzić. Właśnie dlatego Żbik z Na Wspólnej zdecydował się uprawiać seks ze starszymi kobietami. One są zaspokojone, a on ma pieniądze, które od zawsze są dla niego najważniejszą wartością.

Jednak w 3003 odcinku nawet Darek uzna, że miarka się przebrała. Po kolejnym spotkaniu z Emilią (Karolina Porcari) dostanie nie gotówkę, a meble! Żeby tego było mało, bizneswoman zaproponuje Żbikowi, żeby zaczął umawiać się z jej kolejnymi przyjaciółkami. By… Jak uzna – mógł w końcu zarabiać porządne pieniądze! Czy Darek się na to zgodzi? Wpadnie w furię i urządzi Emilii awanturę, ale nie zakończy ich jednoznacznej relacji. Coś więc jest na rzeczy.

Czytaj: Anna Nowak-Ibisz nago w „Na Wspólnej”! Darek pójdzie z nią do łóżka?


×
×