Na Wspólnej (odc. 3006): Przemek i Dagmara to związek bez przyszłości. Nauczycielka zdradzi kochanka?

W 3006. odcinku serialu Na Wspólnej Przemek  Smolny (Eryk Cichowicz) zobaczy, że jego ukochana, nauczycielka Dagmara (Katarzyna Ucherska)  świetnie czuje się w towarzystwie byłego męża (Paweł Błoch). A potem będzie już tylko gorzej...
Na Wspólnej, Przemek Smolny (Eryk Cichowicz),

CO SIĘ WYDARZY W 3006 ODCINKU „NA WSPÓLNEJ”? EMISJA W ŚRODĘ 15.02.2020 NA ANTENIE TVN

Romans młodego Smolnego z Na Wspólnej z własną nauczycielką nie wzbudza entuzjazmu ani rodziców  Przemka, ani  męża  tej jednak sporo starszej kobiety, jego polonistki.

Zakochali się wystawiając Romea i Julię. Przemek grał oczywiście Romea. Wszyscy oprócz Dagmary i Przemka uważają, że ten związek to pomyłka. Przemek powinien zająć się nauką a nie seksem z nauczycielką. Jest też taki pewny swego uczucia do Dagmary i jej do siebie. Ale… bohater Na Wspólnej niestety nie ma racji.  

Czytaj: Na Wspólnej (odc.3003): Upojny seks za meble. Darek sięgnął dna [zwiastun]

W 3006. odcinku serialu Na Wspólnej młody Smolny zobaczy, że Dagmara poszła z mężem do restauracji. Ten zauważy Przemka i pośle mu triumfalny uśmiech.

Ten związek to porażka!

Ale  Przemek nie wejdzie do lokalu i nie zrobi rozróby. Natomiast w jego głowie pojawi się myśl, ze może związek z Dagmarą nie jest warty tego, by zmieniać dla niego całe życie. No bo skoro kobieta tak dobrze dogaduje się z mężem. A młody Smolny tak wiele poświęcił dla tej kobiety. Postanowił sobie , że będzie zarabiał na dom i zaczął pracę na budowie.  

Zobacz: Na Wspólnej (odc.3004): Aborcja w Na Wspólnej! Dotknie Dankę

Po pracy będzie marzył, by spędzić z ukochaną Dagmarą nieco czasu. Jednak kobieta powie mu, że jest zajęta. To znów obudzi zazdrość izłość Przemka.

A już w 3007 odcinku Na Wspólnej, Paweł, mąż Dagmary okaże się na tyle bezczelny, że przyjdzie do Przemka, gdy ten będzie w pracy. Zacznie go prowokować I oświadczy, że chce  z nią odnowić współżycie. Skończy się bójką. Ciekawe, co na to Dagmara. I czy Przemek nie straci przez ten wybryk pracy… 


×
×