Na Wspólnej (odc. 3009): Ojciec Igora współpracuje z mafią?!

Tego Igor  (Jakub Wesołowski) z Na Wspólnej nie spodziewał się po własnym ojcu Leszku (Wojciech Majchrzak). Dziennikarz przypadkowo odkryje, że może on współpracować z mafią taksówkową.  w 3009 odcinku serialu Na Wspólnej prawda okaże się jeszcze  bardziej skomplikowana...
Na Wspólnej Wojciech Majchrzak (Leszek), Jakub Wesołowski ( Igor)

CO SIĘ WYDARZY W 3009 ODCINKU SERIALU „NA WSPÓLNEJ”? EMISJA WE WTOREK  21.01.2020 NA ANTENIE TVN

W 3009 odcinku Na Wspólnej okaże się, ze Leszek zniknął, co Igor połączy z prowadzonym przez niego śledztwem w sprawie mafii taksówkowej działającej m. in na stołecznym lotnisku. Jej ofiarą była śliczna młoda pianistka, którą Igor miał niedawno odebrać z lotniska. Igor w 3003 odcinku  Na Wspólnej niestety  przyjechał po nią za późno.

Zobacz: Gdzie w Polsce i w Europie można zobaczyć miejsca związane z serialami?

To dlatego  Lin (Maayu Galińska Sakai) wzięła taksówkę. Niestety, trafiła na bardzo nieuczciwego kierowcę. Mężczyzna nie tylko wywiózł ją  gdzieś pod warszawę, nie tam gdzie dziewczyna chciała się dostać, ale też pobił i okradł. Igor był tym strasznie zbulwersowany. Postanowił, że nie zostawi tej sprawy.

Dlatego poprosił ojca, by nieco powęszył wśród kolegów. Ale niestety, w 3009 odcinku serialu Na Wspólnej okaże się, że Nowak senior zaginął i nikt nie wie, gdzie go szukać. To wzbudzi podejrzenia  jego syna. Igor zacznie się domyślać, że ojciec może być po prostu jednym z trybików mafii taksówkowej. Tymczasem szef Igora zacznie się domagać gotowego materiału.

Czytaj: Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej” Na długo? Wiemy, jak potoczą się losy Oli Zimińskiej

Nowak nie będzie mógł niczego  się dowiedzieć, dlatego postanowi porozmawiać z zaprzyjaźnionymi policjantami – Igą (Lidia Sadowa) i Robertem (Dariusz Wnuk). Policjanci jednak nie będą zadowoleni, że Igor chce coś od nich wyciągnąć. Robert stwierdzi, że to zbyt niebezpieczne i nie należy niczego przyspieszać. To mogłoby zaszkodzić im wszystkim, a przede wszystkim, udaremnić wszystkie dotychczasowe starania o przyskrzynienie przestępców.

Tymczasem , jak się okaże w 3010 odcinku  serialu Na Wspólnej, Igor będzie się bardzo mylił co do swego ojca. Leszek zaginie, bo porwą go bandyci. Nie spodoba im się, że Nowak próbuje prowadzić śledztwo dla syna. Jego też wywiozą do lasu i  pobiją. Czy Leszek to przeżyje?

 

 

 


×
×