Na Wspólnej (odc. 3010): Iza zostanie blogerką roku? To dopiero początek niespodzianek…

W Na Wspólnej związek Jerzego (Wojciech Wysocki) i Izy (Anna Korcz) rozpadł się, bo nie umieli się dogadać. On wiecznie z nosem w książkach, a ona prawdziwa bizneswoman. Teraz uda im się znaleźć nić porozumienia!
Na Wspólnej (odc. 3010): Jerzy podstępem odzyska Izę!

CO SIĘ WYDARZY W 3010 ODCINKU „NA WSPÓLNEJ”? EMISJA W ŚRODĘ 22.01.2020 NA ANTENIE TVN

W Na Wspólnej Iza i Jerzy rozstali się i szybko ułożyli sobie życie na nowo. Los jednak znów ich ze sobą połączy. Jak to możliwe? W 3010 odcinku Na Wspólnej Brzozowska zjawi się na gali Vlog roku, gdzie odbierze wyróżnienie. Na miejscu zjawi się też Jerzy. Wyjaśni byłej żonie, że po prostu chce przypomnieć o sobie wydawcy, by móc zacząć angażować się w nowe projekty.

Na miejscu Dudek zorientuje się, że nadal coś czuje do swojej eks. Po pierwsze zachwyci go jej widok. Po drugie poczuje ukłucie zazdrości, gdy organizator gali zacznie adorować Izę. Wtedy jeszcze nie będzie wiedział, jak wiele będą mieli jeszcze wspólnego.

Czytaj: Na Wspólnej (odc.3003): Upojny seks za meble. Darek sięgnął dna [ZWIASTUN]

W 3013 odcinku Tokarski (Roland Nowak) zaproponuje Izie pracę nad poradnikami dla kobiet. Początkowo Brzozowska stanowczo odmówi.

Nie czuję się na siłach. Istnieje zasadnicza różnica między prowadzeniem vloga, a pisaniem książek – powie. Wtedy Piotr wyzna jej, że o to nie musi się martwić, bo zebraniem jej myśli na papierze zajmie się ktoś inny.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 3006) Przemek i Dagmara  to związek bez przyszłości. Nauczycielka zdradzi kochanka?

Podekscytowana Brzozowska pójdzie więc na spotkanie, na którym poza współautora jej książek. Będzie nim nie kto inny, a właśnie jej były mąż! Jerzy przekona Izę, by zapomnieli o nieporozumieniach i zaangażowali się wspólnie w projekt, który może okazać się potrzebny kobietom oraz dochodowy! W domu nie pochwali się jednak ukochanej Oli (Karolina Dryzner), że będzie pracował ze swoją było. Czyżby coś było na rzeczy?


×
×