Gorący seks Igi i Michała w „Na Wspólnej”. Brzozowski tydzień przed śmiercią da się ponieść namiętności [ZWIASTUN]

W Na Wspólnej Michał (Robert Kudelski) długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią żony, a teraz na niego padło widmo śmierci. Iga (Lidia Sadowa) namówi go na seks! 
Gorący seks Igi i Michała w "Na Wspólnej". Brzozowski tydzień przed śmiercią da się ponieść namiętności [ZWIASTUN]

W 2959 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek 15.10.2019 na antenie TVN) Michał dowie się, że został mu tydzień życia. Przerażony operacją będzie pewny, że jego żywot lada moment dobiegnie końca. Gdy Iga wyzna mu miłość – nie będzie miał więc nic do stracenia.

Jak sobie pomyślę, że został mi jeszcze tydzień – powie Michał i odwzajemni jej pocałunki, a para najpewniej skończy w jego sypialni.

Zobacz: Na Wspólnej. Nowa buntowniczka w szkole Danusi. Zimińska odkryje mroczną tajemnicę Poli

Przypominamy, że od czasu śmierci Kingi (Ilona Wrońska) Michał nie mógł normalnie funkcjonować. Iga pojawiła się w jego życiu zupełnie przypadkowo. To właśnie ona pomagała mu odnaleźć zaginioną żonę. Dopiero śledztwo wyjaśniło, że Brzozowska została brutalnie zamordowana przez szaleńca, a jej ciało wrzucono do rzeki.

To był cios dla Michała i nastoletniego Ignasia (Bartek Kaszuba), który niedługo może zostać sierotą. Jeśli Michał umrze, chłopcem prawdopodobnie zajmą się dziadkowie – Marysia (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz).

Zobacz tutaj: Na Wspólnej (odc. 2963): Michał umrze podczas operacji serca i osieroci syna?

Dla widzów Na Wspólnej na szczęście mamy dobre wieści. Brzozowski przeżyje operację serca i pewnie wyjdzie z tego cało. Produkcja TVN nie może pozwolić przecież na to, by z serialem pożegnał się kolejny uwielbiany aktor. A jego związek z Igą… dopiero po operacji nabierze rumieńców!

Zobacz ZWIASTUN 2959 odcinka Na Wspólnej:


×
×