Cios w serce Darka! Aneta przyzna się do zdrady? To nie jego dziecko urodzi prawniczka!

Jeśli myśleliście, że Darek (Michał Mikołajczak) to podły flirciarz, zobaczcie tylko, co zrobiła Aneta (Dorota Krempa)! Żona prawnika zdradziła go i wmawia mu, że wkrótce urodzi mu dziecko! Co wydarzy się dalej w Na Wspólnej?
Cios w serce Darka! Aneta przyzna się do zdrady? To nie jego dziecko urodzi prawniczka!

W Na Wspólnej to raczej Darek zawsze był „tym złym”. Zdradzał, flirtował na boku, okłamywał żonę, którą z resztą poślubił tylko dla majątku! Żbik poleciał na pieniądze Anety, a ona dzień przed ślubem zażądała, by podpisali intercyzę. Wtedy na ucieczkę było za późno. Darek powiedział Anecie „tak” i został jej mężem. W głębi serca myślał jednak tylko o Kasi (Julia Chatys), która dużo wcześniej zawróciła mu w głowie.

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Tymczasem w Na Wspólnej Aneta zaczęła namawiać męża na dziecko. Kręciła, nęciła i bez jego wiedzy odstawiła tabletki antykoncepcyjne. Zaszła w ciążę, choć Żbik wcale tego nie chciał. Po fakcie starał się być odpowiedzialny i nie zostawił jej, ale… No właśnie, jest jedno duże ALE. Aneta najprawdopodobniej nie jest w ciąży z mężem.

Wkrótce Darek dowie się, że jego „ukochana” zaliczyła skok w bok z Jankowskim (Paweł Hajnos). Prawnik skonfrontuje się z rywalem, ale w tej sytuacji nie będzie umiał zatrzymać nerwów na wodzy. Dojdzie do ostrej wymiany zdań i szarpaniny (wszystko to zobaczymy na antenie TVN jeszcze w październiku). Za to w 2977 odcinku Na Wspólnej  w wyniku stresu Aneta trafi do szpitala. Dowie się bowiem od Darka, że między nimi koniec, jeśli tylko dziecko okażę się owocem zdrady!

Zobacz: Waldemar Obłoza pochwalił się dorosłym synem. To niezły przystojniak! Już robi karierę na szklanym ekranie

Prawniczka wykona testy DNA, ale o tym jaki będzie wynik dowiemy się dopiero 14 listopada, gdy do emisji trafi odcinek numer 2977. Niestety finał tej historii będzie smutny. Aneta poroni. Straci dziecko, o którym tak bardzo marzyła.


×
×