Najpierw Piotr Jankowski, teraz ona! Kolejna gwiazda odchodzi z „Barw szczęścia”. Znamy powód jej decyzji!

Z serialu Barwy szczęścia odejść ma jedna z najbardziej lubianych postaci - Jola grana przez Małgorzatę Potocką. Aktorka jest obecnie tak zapracowana, że prawdopodobnie nie znajdzie już czasu, by wcielać się w ekranową rolę...
Najpierw Piotr Jankowski, teraz ona! Kolejna gwiazda odchodzi z "Barw szczęścia". Znamy powód jej decyzji!


Małgorzata Potocka jest dyrektorem teatru w Radomiu. W mediach społecznościowych wyznała, że nie ma na nic czasu odkąd została dyrektorem tej placówki. Małgorzata Potocka. która wciela się w rolę przebojowej Joli Kozłowskiej, w serialu Barwy szczęścia pracuje od 11 lat. Jej bohaterka niemal zawsze była uważana za czarną owcę w rodzinie.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Jola rzuciła swojego pierwszego, nudnego męża Zenka Grzelaka (Jan Pęczek), potem wyjechała do Włoch za kochankiem, a następnie wyszła za młodszego faceta ,Janka (Przemysław Redkowski) i ma z nim dziecko. Ostatnio przeżyła horror, ponieważ mało nie zginęła katastrofie busiku, który prowadził Franek (Mateusz Banasiuk). I prawdopodobnie będzie miała ogromne kłopoty, ponieważ Walawski (Piotr Jankowski) oskarżył ją o śmierć Moniki (Natalia Żyłowska), którą przeniosła z tylnego siedzenia na to bliżej kierowcy, a swojego syna przeniosła do tyłu.

Prawdopodobnie właśnie teraz Potocka będzie musiała wycofać z serialu. Powód wyjaśniła na swoich mediach społecznościowych: po prostu nie ma na nic czasu!

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

PROŚBA O WYBACZENIE
Od lat zasypuję was apelami o dbanie o zdrowie, porzucenie mięsa, wybieranie organicznych produktów, odrzucenie pszenicy, cukru , soli, produktów mlecznych, publikuję moje zielone szejki poranne, pieczone kalafiory, warzywa z wolnowaru. Moje ataki na obżartuchów, tlustojadów i slodkijadów nie miały końca. Joga i mój nordic walking codzienny nawet dla rodziny stał się nudny. Nie miałam litości dla tych którzy usprawiedliwiali się ze żrą i się nie ruszają bo tak pracują ze nie mają ani chwili.
Objęłam stanowisko i nie mam czasu aby odebrać telefon, odpisać wszystkim, pójść do sklepu albo coś ugotować. Od rozpoczęcia tej pracy jem zupę tajską z żabki za 6.50 zł i moja restauracja jest pierwszą stacją benzynową z Radomia do Warszawy. Nuggetsy z sosem chilli 9 sztuk za 8.50zł.

Przepraszam wszystkich, którym do tej pory robiłam miny, sceny i awantury.
Ale w sobotę będę w domu i złożę śluby powrotu na ECO FIELDS – pisze gwiazda „Barw szczęścia”.

Zobacz: Barwy szczęścia. Ostatnia wola Izy. Matka Paulinki na łożu śmierci znajdzie jej nową rodzinę

Oby Małgorzata nie zrezygnowała z roli Joli. Bo ma wielu fanów którzy uwielbiają tę postać! O tym, jak potoczą się jej losy dowiemy się już niedługo w nowych odcinkach Barw szczęścia.


×
×