Najprzystojniejsi zagraniczni gwiazdorzy serialowi

Tom Ellis Lucyfer

Przystojny Anglik znany z serialu o panu piekieł zapuścił korzenie w Holllywood, skąd pochodzi jego obecna zona scenarzystka Meaghan Oppneheimer, która m. in uratowała jego serial Lucyfer. Prywatnie Tom  jest   niezwykle utalentowanym muzycznie aktorem: nie tylko śpiewa i gra na fortepianie, ale też komponuje muzykę.

Alexander Skarsgard Wielkie kłamstewka

Przystojny syn Stellana Skarsgarda zdobył popularność dzięki roli potężnego wampira wikinga w serialu Czysta krew. Ale dopiero w wielkich kłamstewkach pokazał jak świetnym jest aktorem grając męża przemocowca u boku Nicole Kidman. Tak naprawdę nie wiadomo, czy 42-latek jest z kimś związany. Ostatnio spotykał się z pisarką Alexą Chung.

Zobacz: Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Mikołaj Roznerski kradnie serca fanek

Justin Theroux Pozostawieni

Były już mąż Jennifer Aniston to naprawdę niezłe ciacho z idealnie wyrzeźbionym ciałem. Jest antygwiazdorem, żyje dość skromnie, jego przyjaciółmi są zwyczajni ludzie, wielu z nich zna od liceum. Justin kocha zwierzęta, a najbardziej swego psa Kumę. Niedawno otworzył w raz z przyjaciółmi bar Ray ‘s w Hollywood.

Czytaj: Anita Sokołowska chce odejść z „Przyjaciółek”?! Jest znudzona rolą Zuzy Markiewicz!

Tobias Menzies The Crown i Outlander

Jest jednym z najbardziej tajemniczych serialowych gwiazdorów.  Od czasu głośnego romansu z Kristin Scott Thomas, która dla niego rozwiodła się z mężem, aktor ukrywa swoje związki. Obecnie 45-letni aktor wydaje się być singlem. No ale nigdy nie wiadomo! Jako młodzieniec chciał zostać tenisista – do dziś jest entuzjastą i kibicem tego sportu, ale w poważnej karierze przeszkodziła mu kontuzja.

Nikolaj Coster Waldau Gra o tron

Przystojny, męski Duńczyk w tym roku skończy 50 lat, ma żonę i dwie córki.  Jest zagorzałym ekologiem i z radością wspiera wiele inicjatyw charytatywnym.  Żyje dość skromnie, choć za jeden odcinek Gry o tron w ósmym sezonie dostał ponad milion dolarów.  Jest więc dokładnym przeciwieństwem królobójcy i kazirodcy) Jaimiego Lannistera – bo przede wszystkim za tę rolę pokochały go fanki.

Henry Cavill Wiedzmin

Aktor może czuć się usatysfakcjonowany – ma tysiące fanek na świecie dzięki temu, że zagrał seksownego Rzeźnika z Blaviken. Kto by pomyślał, bo jeszcze niedawno był uznawany za najbardziej pechowy człowiek w Hollywood. Pojawił się także na castingach do głównych ról w popularnych filmach Casino Royale, Mroczny rycerz oraz Zmierzch. Ostatecznie jednak angaż otrzymali inni aktorzy. Henry to typ intelektualisty, zainteresowanego historią starożytną.  36-letni Henry marzy o zagraniu Aleksandra Wielkiego, którego podziwia. Co istotne, prawdopodobnie jest singlem. Raczej nie chodzi z gwiazdami, wybiera dziewczyny z ekipy filmowej…

 


×
×