Narkotyki, seks, gwałt… Mocne sceny serialu „Euforia” wzbudziły oburzenie środowisk konserwatywnych. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Kontrowersyjny i pełen seksu serial o nastolatkach, który od niedawna jest dostępny na HBO szybko stał się hitem! Euforia już przyniosła wielką popularność grającej główną rolę Zendayi.
Narkotyki, seks, gwałt... Mocne sceny serialu "Euforia" wzbudziły oburzenie środowisk konserwatywnych.

Euforia to remake izraelskiego serialu. Bohaterką produkcji jest 17-letnia Rue Bennett (Zendaya). Dziewczyna właśnie zakończyła odwyk i nie do końca wie, co z sobą zrobić. Gdy jednak poznaje Jules Vaughn (Hunter Schafer) – nową uczennicę, która przeprowadzała się po rozwodzie swoich rodziców, wszystko się zmienia. Obie dziewczyny szukają swojego miejsca na Ziemi. Poznajemy też innych znajomych Rue: gniewnego Nate’a Jacobsa (Jacob Elordi), jego dziewczynę Maddy Perez (Alexa Demie), gwiazdora futbolu Chrisa McKay (Algee Smith), przyjaciółkę Rue, Lexi Howard (Maude Apatow) oraz seksualny magnes na chłopców – Kat Hernandez (Barbie Ferreira).

Oczywiście licealiści są zafascynowani nie tylko mediami elektronicznymi, ale – co w przypadku eksperymentujących nastolatków oczywiste – także seksem i narkotykami. Sceny bywają naprawdę ostre i dosadne, choć należy pamiętać, że większość prezentowanych w nich narządów płciowych to atrapy, ponieważ gwiazdy serialu to w większości aktorzy poniżej 20. roku życia.

Serial już wzbudził oburzenie środowisk konserwatywnych głównie w USA. Na przykład zrzeszenie społeczne Parents Television Council, wyraziło zaniepokojenie faktem, że Euforia przekracza granice związane z prezentowaniem nastolatków w scenach erotycznych. I faktycznie, jest i dość ostro, i bardzo dosłownie. W pierwszym odcinku znajduje się scena gwałtu. W drugim można zobaczyć scenę, w której na ekranie widać 30 penisów. I nie jest to scena seksu. Według twórców serialu, ta scena rozgrywająca się w szatni męskiej miała być hołdem dla filmu Carrie.

Gwiazdą serialu jest 23-letnia Zendaya, która naprawdę nazywa się Zendaya Maree Stoermer Coleman. Swoją karierę zaczynała od modelingu, 9 lat temu zagrała w serialu Taniec rządzi a potem w kilku Disneyowskich produkcjach. Zendaya także śpiewa. Wystąpiła również w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami. W 2017 roku najpierw zagrała MJ w filmie Spider-Man: Homecoming Niedługo wystąpi też w ekranizacji Diuny. Może ją czekać kariera na miarę Jennifer Lawrence! 

 

Zobacz: Była gwiazda „M jak miłość” bierze ślub! Do sieci wypłynęły zdjęcia z szalonego wieczoru kawalerskiego

Zobacz: Zagadkowa ciąża w „M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Zobacz: Sensacja! Wyciekł nowy wątek serialowej bohaterki granej przez Meghan Markle! Już wiadomo co się stanie z Rachel


×
×