Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

Mateuszowi (Krystian Domagała) i Lilce (Monika Mielnicka) z M jak miłość tak bardzo spodoba się ich pierwszy raz, że będą sobie organizowali seks randki codziennie. Tak aktywne życie erotyczne może skończyć się niechcianą przez maturzystów wpadką. Czy syn Marka da Barbarze Mostowiak (Teresa Lipowska) pierwszego prawnuka?
Niechciana ciąża w "M jak miłość". Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

Choć w M jak miłość to Ula (Iga Krefft) jest wnuczką, która kolejno powinna uczynić z Barbary prababcię, to jednak Lisieckiej nie spieszy się do macierzyństwa. Nic dziwnego: jest rozdarta między dwoma amantami – mężem Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) a potencjalnym kochankiem, policjantem Jankiem (Tomas Kollarik).

Zobacz: Ula Mostowiak w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Iga Krefft też odchodzi z „M jak miłość”?

Jednak tym, który po Natalce (Marcjanna Lelek) może dać Barbarze prawnuka, może być nastoletni Mateusz. Syn Marka (Kacper Kuszewski), po swoim pierwszym razie z ukochaną po prostu rozsmakuje się w łóżkowych igraszkach!

Mateusz będzie spędzał z Lilką każdą wolną chwilę, a także niemal każdą noc – o poranku wymykając się z sypialni dziewczyny przez okno. W 1465 odcinku M jak miłość (emisja 28 października 2019 w TVP2) Maria (Małgorzata Pieńkowska), obserwując bratanka, będzie załamana.

Zobacz: Iza i Marcin z „M jak miłość” skazani na psychopatów. Po śmierci Artura ktoś nadal będzie ich dręczyć!

Dałam Markowi słowo, że będę na niego uważać… A jak zaliczą wpadkę? Co wtedy? Co powiem Markowi? To nie na moje nerwy…

Co zrobią dorośli, by nie dopuścić do niechcianej ciąży? Przecież nie zamkną w pokoju na noc sprytnego Mateuszka. Chłopak jest bardzo pomysłowy, czego wielokrotnie dawał dowody. Nie ma wiec mowy, żeby babcia razem z ciocią go upilnowały. Może zatem ciocia Maria będzie musiała urządzić jurnemu młodzieńcowi, a być może także jego dziewczynie pogadankę o antykoncepcji. Może też wciągnie w to męża Artura (Robert Moskwa), który jest przecież lekarzem. Być może wuj swym autorytetem przekona młodych, że jeśli już chcą uprawiać seks, to niech robią to bezpiecznie, by nie napytać sobie biedy. Bo dziecko w przypadku maturzystów to naprawdę najmniej oczekiwana niespodzianka. Jednak znając przewrotne pomysły scenarzystów M jak miłość, takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe.

Zobacz: Joanna Kuberska rzuciła pracę w „M jak miłość”. Co będzie z Julką i Pawłem?


×
×