Niepokojące doniesienia z planu „Przyjaciółek”. Jedna z bohaterek trafiła właśnie do szpitala! [WIDEO]

Co się wydarzy w 14. sezonie Przyjaciółek? Fani serialu już nie mogą doczekać się premierowych odcinków, a wiadomo coraz więcej! Joanna Liszowska pokazała kulisy pracy na planie. Jej serialowa córka będzie walczyć o życie?! 

Na planie Przyjaciółek emocje sięgają zenitu. Wiadomo już, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżyje samolotową katastrofę pod Paryżem, ale nie tylko jego los stanie pod znakiem zapytania. Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja będzie drżała o życie ukochanej córeczki. Klara (Maja Śliwińska) jest co prawda biologiczną córką Wiktora (Paweł Deląg) i Wiki (Roma Gąsiorowska), ale po śmierci rywalki to właśnie Kochan zostanie pełnoprawną opiekunką dziewczynki.

Najnowsze nagranie zza kulis serialu Przyjaciółki może niepokoić. Malutka aktorka leży na szpitalnym łóżku! Dlaczego? Co się stało, że Klara trafi pod opiekę lekarzy? To jeszcze tajemnica serialu. Być może dojdzie do kolejnego wypadku z jej udziałem? A może to tylko tak groźnie wygląda?

Trzeba przyznać, że praca w takich okolicznościach to prawdziwe wyzwanie. Na planie panuje poważna atmosfera. Tymczasem aktorzy czekają, aż serialowa Klara zaśnie. To nie takie proste! Malutka widzi przecież, że na planie wiele się dzieje i nie może zmrużyć oka.

Naprawdę myślą,że ich nie widać. Zaśnie czy nie zaśnie nasz cukiereczek. Nakrècimy scenę czy nie. Nikt nie mówił,że będzie łatwo! – napisała aktorka pod nagraniem, które umieściła na swoim Instagramie.

O tym, co wydarzy się w życiu Klary i jej rodziców dowiemy się już jesienią na antenie Polsatu. To właśnie wtedy na antenie zadebiutują nowe odcinki serialu Przyjaciółki.

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu “Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu „Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy! 


×
×