Niespodzianka dla fanów „Zniewolonej”. Ukraiński serial nie zniknie z TVP!

Oglądaliście Zniewoloną? Jeśli pokochaliście ten serial tak samo jak 3 miliony Polaków to pewnie martwicie się tym, że ostatni odcinek już za nami. Na szczęście nic straconego.
Zniewolona

Serial Zniewolona nieoczekiwanie stał się największym, wakacyjnym hitem Telewizji Polskiej. W najlepszym momencie produkcję śledziło aż 3 miliony widzów. Jest się czym chwalić! Pamiętajmy, że wakacje to najgorszy czas dla seriali, bo fani nie zawsze mogą obejrzeć wyczekiwany odcinek.

Zobacz: “Zniewolona”. Czy powstanie 3 sezon? Fani już wiedzą, co powinno się wydarzyć w nowych odcinkach

Jacek Kurski był tak zachwycony oglądalnością, że zaprosił Katerinę Kowalczuk do Polski. Gwiazda Zniewolonej odwiedziła Warszawę i stawiła się na jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Nie kryła zachwytu naszym krajem, polską gościnnością i pyszną kuchnią.

Po finale 2 sezonu Zniewolonej w sieci zawrzało. Po pierwsze dlatego, że fanom nie spodobało się zakończenie. Po drugie zaczęto snuć domysły, co wydarzy się dalej i czy w ogóle powstanie trzeci sezon.

Zobacz: Zakończenie „Zniewolonej” rozwścieczyło fanów. Nie takiego finału się spodziewali! Co wydarzy się w 3 sezonie?

Okazuje się, że powstanie! Prawdopodobnie akcja Zniewolonej 3 toczyć się będzie w Warszawie i Krakowie, więc serialowa Katia będzie miała kolejny raz okazję gościć u nas – tym razem na dłużej. Na premierowe odcinki trzeba będzie jednak poczekać.

Jest jednak wiadomość na pocieszenie. Na antenie TVP1 w każdy wtorek o godzinie 21 oglądać można powtórki Zniewolonej od samego początku. Warto śledzić, by nie pominąć żadnego szczegółu!

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”


×
×