Ola Szwed poprowadzi nowy hit Polsatu! Dla niej samej warto będzie oglądać show!

Aleksandra Szwed już jesienią zmierzy się z zupełnie nową rolą! Na ekranie zobaczymy ją w roli prowadzącej Ninja Warrior Polska. Tego jeszcze nie było! 
Aleksandra Szwed poprowadzi nowy program Polsatu

Aleksandra Szwed żadnych wyzwań się nie boi! Nic więc dziwnego, że przyjęła rolę prowadzącej w nowym programie Polsatu. Ninja Warrior Polska to rodzima wersja kultowego na całym świecie show, w którym uczestnicy pokonują szalenie trudny tor przeszkód.

Program miał swój początek w Japonii już 22. lata temu. Doczekał się między innymi wersji: amerykańskiej niemieckiej, węgierskiej, australijskiej. Teraz czas na dzielnych Polaków i Polki, bo w rywalizacji udział wezmą również panie.

Tor na potrzeby Ninja Warrior Polska powstał na 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Tę imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru jest są baseny z 430 tonami wody! Robi wrażenie, prawda? A poczekajcie tylko aż zobaczycie zmagania uczestników! To tylko próbka z treningów:

O tym, że Aleksandra Szwed została gwiazdą Ninja Warrior Polska poinformowała sama produkcja. Nam udało się dowiedzieć, dlaczego akurat jej przypadła w udziale rola prowadzącej:

Wybór był prosty. Aleksandra Szwed idealnie pasuje do naszego formatu. To silna, wysportowana i przebojowa kobieta, a zarazem czuła i wspierająca naszych uczestników. Już na samym początku udowodniła nam, że prowadzenie Ninja Warrior Polska ma we krwi! – powiedziała nam osoba z produkcji programu.

Czym byłby tak emocjonujący program bez komentatorów? Poza Aleksandrą na ekranie zobaczymy także Łukasza Jurkowskiego – zdobywcę Pucharu Świata w Taekwondo, zawodnika MMA, oraz komentatora gal KSW. Towarzyszyć mu będzie Jerzy Mielewski – dziennikarz i komentator Polsat Sport uhonorowany w tym roku Telekamerą, nagrodą czytelników Tele Tygodnia.

Musicie też wiedzieć, że przez te wszystkie lata, we wszystkich krajach na finałową przeszkodę jaką jest Góra Midoryama wdrapało się tylko siedmiu śmiałków! I tylko oni mogą nazwać się prawdziwymi mistrzami Ninja. Mamy nadzieję, że do tego wąskiego grona niedługo dołączy jakiś Polak lub Polka. 🙂

Zobacz: Mistrzowska odpowiedź Oli Szwed na pytanie o związek Barona i Julii Wieniawy! Gwiazda pokazała niesamowitą klasę [WIDEO]

Zobacz: Aleksandra Szwed znów zaskoczyła swoim wyglądem! Aktorka poszła do fryzjera i zdecydowała się na odważną zmianę!

Zobacz: Zmysłowa Adriana Kalska i seksowna Aleksandra Szwed skradły całe show na premierze filmu “Fighter”! Dziewczyny jak marzenie!


×
×