Nowa fucha Artura Żmijewskiego, a obok same gwiazdy! Zapowiada się wielka serialowa rewolucja w Telewizji Polskiej

Nareszcie! – mogę powiedzieć fani Artura Żmijewskiego. Od 7 września będą mogli oglądać aktora w nowym serialu komediowym TVP 2 Lepsza połowa.
Lepsza połowa - Izabela Kuna, Artur Żmijewski

Artur Żmijewski zagra w serialu Lepsza połowa przerażonego dorastaniem dzieci ojca rodziny. Czy to wstęp do tego, by z Dwójki zniknęła opowiadająca o podobnych problemach Rodzinka.pl, zastąpiona przez nowy serial Żmijewskiego?

Zobacz: “Ojciec Mateusz” będzie walczyć z sektą w Sandomierzu! Tak zakończy się wątek Artura Żmijewskiego w serialu?

Jak można przeczytać w informacji o serialu, jego bohaterowie to „tradycyjna, udana, szczęśliwa rodzina”. Marek (Artur Żmijewski) i Jola (Iza Kuna) mają dwoje dzieci: dorastającego Kamila i nastoletnią Dusię. „Zawsze mieli świetny kontakt, kochają się, są dla siebie ważni. Jednak dzieci powoli zaczynają żyć własnym życiem, co rodziców niepokoi. Żeby wychować dzieci – trzeba dorosnąć. Żeby zrozumieć dzieci – trzeba znów być młodym. I jak to połączyć? Z takim problemem borykają się bohaterowie serialu” – czytamy opis serialu na stronie TVP.

„To grupa przyjaciół, którzy spotykają się w lokalnej restauracyjce Pod Papugami. Wspierają się, pomagają sobie nawzajem rozwiązywać problemy. Każdy jest na innym etapie życiowym, każdy ma swoją historię. Wszystkie historie łączy to, że dotyczą relacji z dziećmi i związanych z nimi nieporozumień między pokoleniami”– można się także dowiedzieć z oficjalnej informacji o Lepszej połowie.

Zobacz: To koniec “Ojca Mateusza”?! Arutr Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!

Na produkcję złoży się 16 odcinków, a każdy z nich potrwa 25 minut. W głównych rolach występują same gwiazdy: Artur Żmijewski, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Szymon Bobrowski i Piotr Adamczyk.

Lepszą połowę będzie można oglądać na antenie TVP2 w soboty ok. godz. 22:00 po emisji kolejnych odcinków The Voice of Poland.

Można domyślić się, że jeśli lepsza połowa naprawdę spodoba się widzom, zastąpi Rodzinkę.pl . Ale nie tylko! Żmijewski będzie mógł z czystym sumieniem zrezygnować wreszcie z Ojca Mateusza. Aktor jest wyjątkowo zapracowany. Za chwile będzie wchodził na plan serialu Chyłka. Kasacja, w którym wcieli się tym razem w postać trzęsącego całą Warszawą biznesmena, a jego serialowym synem będzie Jakub Gierszał.

Zobacz: Anka nie poradzi sobie z tragiczną śmiercią Pawła. Zwiastun 14. sezonu „Przyjaciółek” wszystko zdradził! [WIDEO]


×
×