Nowa przyjaźń w „M jak miłość”. Basia i Ania zastąpią w przyszłości Madzię i Kingę?

W M jak miłość śliczna Ania Wojciechowska (Gabrysia Świerczyńska) stała się celem ataku zawistnych koleżanek ze szkoły. Nastolatki umieszczały w sieci jej obrzydliwe zdjęcia. Rodzice postanowili przenieść ją do innej szkoły, te samej go której chodzi Basia (Gabrysia Raczyńska). Tak narodzi się nowa przyjaźń?
M jak miłość, Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)

W M jak miłość rówieśnicy prześladowali Anię, a później umieściły w internecie jej obrzydliwe zdjęcia – ohydny fotomontaż z podpisem „Gruba świnia. Dzban”. Dziewczynkę spotkał hejt, zarówno w sieci, jak i w realu. Budzyński (Krystian Wieczorek), który kocha Anię jak własną córkę był tym wstrząśnięty. Po konsultacjach z Martą (Dominika Ostałowska) postanowili przenieść dziewczynkę do innej szkoły. Tej, do której chodzi Basia Zduńska, przyszywana córka Pawła (Rafał Mroczek).

Zobacz: M jak miłość. Gdzie Artur Skalski ukryje ciało Darii? Czy ktokolwiek dwie się o śmierci psychiatry?

Nowa przyjaźń w M jak miłość?

Wszyscy stwierdzili, że Ani potrzeba spokoju. Wszak nie tak dawno przeżyła traumę , bo była świadkiem zabójstwa w lesie… Nawet jeden dzień dłużej w starej szkole dla niej to trauma. Im szybciej się to zakończy, tym lepiej – powie Andrzej w rozmowie z narzeczoną (Anna Mucha).

Już w 1458 odcinku M jak miłość (emisja 1 października 2019 w TVP 2) przekonamy się, że Ania ma już nową szkołę i Basia będzie tam jej przewodnikiem i dobrą duszą.

Zobacz: M jak miłość. Bartek przeczyta miłosne SMS-y Uli i Janka. Wymyśli sposób idealny na zemstę

M jak miłość, Ania (Gabriela Świerczyńska)

M jak miłość, Ania (Gabriela Świerczyńska)

Andrzej przyprowadzi córkę na spotkanie z Basią, by dziewczyny lepiej się poznały. Spotkają się w domu Damiana (Olivier Proctor) i jego mamy (Anna Oberc). Ania natychmiast zwróci uwagę na przystojnego kolegę kuzynki. Ten również będzie oczarowany śliczną, nową koleżanką. Ciekawe, czy ta para zejdzie się ze sobą i czy Basia nie będzie tego miała za złe swemu przyjacielowi? Do tej pory byli przecież nierozłączni, ale Ania to bardzo poważna konkurentka. Może też okazać się nową przyjaciółką Basi. O tym, jak potoczą się ich losy dowiemy się w nowych odcinkach M jak miłość. 🙂

Zobacz: M jak miłość. Barbara Mostowiak w furii. Tak wściekłej jeszcze jej nie widzieliście [ZWIASTUN]


×
×