Nowe gwiazdy „Korony królów” na planie w Malborku. Praca wre! Mamy dużo zdjęć

Natalia Lesz, Dagmara Bryzek, Dorota Naruszewicz - to nowe gwiazdy serialu Korona Królów. I choć lato w pełni, to żadna z nich się nie obija. Trwają zdjęcia na zamku w Malborku. Zobacz zdjęcia! 
Nowe gwiazdy "Korony królów" na planie w Malborku. Praca wre! Mamy dużo zdjęć

Czujni fani Korony królów doskonale już wiedzą, że w nowych odcinkach pojawi się cała plejada gwiazd. Telewizja Polska dba o to, by przyciągnąć tłumy przed telewizory, a produkcja kostiumowa jest jedną z tych, które pokochaliście. Nic więc dziwnego, że właśnie trwają prace nad premierowymi odcinkami.

Dagmara Bryzek, którą możecie kojarzyć z ról drugoplanowych w M jak miłość, czy w Przyjaciółkach teraz zagra młodziutką cioteczną wnuczkę Kazimierza Wielkiego. Jadwiga została Królem Polski jako 12-latka, ale nie mogła sama podejmować kluczowych decyzji. Musiała poślubić innego władcę i tak została żoną księcia litewskiego. W tę rolę wcielać się będzie Vasili Vasylyk, który naprawdę jest Ukraińcem, a nie Litwinem.

Na planie pojawiła się także Dorota Naruszewicz. To dla nas także spore zaskoczenie. Wszyscy pamiętamy ją przecież jako zaginioną Beatę z Klanu. Od tamtego czasu minęło już kilka lat…

Oto wielka Księżna Litewska, Julianna Twerska. Jeszcze dobrze się nie znamy bo dopiero jeden dzień ale już bardzo lubimy. Dorota – napisała Dorota. – napisała aktorka na swoim profilu na początku czerwca.

Największą niespodzianką dla widzów będzie jednak pojawienie się w serialu Natalii Lesz. Piosenkarka wcieli się w rolę kapłanki Reagny. Będzie to dla niej wielki powrót po długiej nieobecności. Gwiazda pięć lat temu zaszła w ciążę i zrobiła sobie przerwę w karierze, by w całości poświęcić się macierzyństwu.

Trzeci sezon Korony królów właśnie się kręci. Producenci zorganizowali weekend prasowy, by pokazać kulisy pracy. Wszystkie zdjęcia z planu znajdziecie w naszej galerii. Czekacie na premierowe odcinki?

Zobacz: Korona królów. Nowa żona Kazimierza Wielkiego. Kim jest Aleksandra Nowosadko?

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w “Koronie królów”. Ślicznotka zagra królową Jadwigę Andegaweńską

Zobacz: Najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat. Od “Downton Abbey” po “Koronę królów” [RANKING]


×
×