Nowe gwiazdy w „Barwach szczęścia”. Izabela Trojanowska i Jacek Kawalec dołączyli do obsady

Gwiazdę Klanu - Izabelę Trojanowską - oraz gwiazdę Rancza - Jacka Kawalca - zobaczymy w Barwach szczęścia po wakacjach. Oboje będą pod wrażeniem talentu małej Paulinki (Lena Jastrzębska) , córki Łukasza (Michał Rolnicki)i Izy Małek (Agnieszka Warchulska).
Izabela Trojanowska i Jacek Kawalec w "Barwach szczęścia"

Córka Łukasza z Barw szczęścia okaże się tak utalentowana muzycznie, ze Iza postanowi wysłać mała do muzycznego talent show dla dzieci. Łukasz nie będzie miał nic do powiedzenia w sprawie własnej córki, za to Iza będzie przekonana o tym, że wypchnięcie małej do okrutnego świata showbiznesu to świetny pomysł na rozpoczęcie kariery.

W ten sposób Paulinka pozna prowadzącego talent Show mężczyznę, którego zagra Jacek Kawalec. Aktor ma bardzo bogate doświadczenie – przed laty prowadził bardo popularny program Randka w ciemno. Z kolei Izabela Trojanowska to nie tylko aktorka znana z takich seriali jak Klan czy Kariera Nikodema Dyzmy, ale i świetną piosenkarkę. Jej przeboje, takie jak Podaj cegłę czy Wszystko, czego dziś chcę to wielkie przeboje polskiej piosenki, chętnie wykonywane i dziś.

Izabela Trojanowska jako jurorka będzie zachwycona talentem, słuchem muzycznym oraz osobowością Paulinki. Dziewczynka dojdzie do finału talent show. Oczywiście Iza będzie zachwycona karierą i sukcesami jedynaczki. Czy równie zadowolony będzie Łukasz? Na pewno wysłucha kolejnych gorzkich słów od Kasi (Katarzyna Glinka), która będzie sugerowała, że to kolejna strategia Malek, by Łukasz wybrał właśnie ją. Jak zwykle kobieca intuicja nie zawiedzie Kaśki. To wszystko zobaczymy już w jesiennych odcinkach serialu. Barwy szczęścia wracają na antenę Dwójki już 19 sierpnia po wakacyjnej przerwie.

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×