×

Nowy bohater „M jak miłość” to ojciec znanego aktora. To właśnie od syna uczy się pracy przed kamerą!

Mateusz Banasiuk Barwach szczęścia gra sympatycznego Franka, a tymczasem już jesienią w M jak miłość pojawi się jego tata, Stanisław. Zagra pacjenta hospicjum, w którym odbywa swoja karę Łukasz Mostowiak (Kuba Józefowicz). Poznaj szczegóły!

Stanisław Banasiuk jest wziętym aktorem, teatralnym i serialowym. Pojawił się w najpopularniejszych serialach, m.in. w Ojcu Mateuszu , Przyjaciółkach, Drugiej szansie, Śladzie, czy Rodzinie zastępczej. Zazwyczaj grywa jakieś epizodyczne role. Widzowie TVP mogą go też kojarzyć z Klanu, z roli Andrzeja Kuczyńskiego, ojca Kingi (Katarzyna Tlałka). Teraz zagra również w M jak miłość! Kogo? Będzie jednym z pacjentów hospicjum i możliwe, że zaprzyjaźni się z Łukaszem odbywającym tam karę za handel narkotykami.

To jeszcze nie koniec. Okazuje się, że Banasiuk senior rozpoczął karierę międzynarodową. Dzięki pomocy syna nagrał tzw. self-tape-a czyli nagranie prezentujące możliwości aktorskie, najczęściej z zadanym tekstem … i wygrał casting! Wystąpi w amerykańskim serialu w którym zagrał m. in z gwiazdą serialu Devils Gabrielą Scharnitzky. Produkcję kręcono na Węgrzech, a syn Stanisława po prostu pękał z dumy ciesząc się sukcesem ukochanego ojca.

-Zdjęcia odbywały się na Węgrzech, a on wrócił nieco odmieniony. Niesamowite jest to, jak świat zrobił się otwarty. To tylko pokazuje, że wszystko jest możliwe! BRAWO TATO!!! – napisał.

Obaj panowie bardzo wspierają się zawodowo. Stanisław wcale nie wstydzi się, że może uczyć się obycia z kamerą od syna. Co ciekawe w jednym z wywiadów zdradził, że Mateusz tak dobrze uczył się w liceum i tak świetni zdał maturę, że mógł bez problemu iść na dowolne studia uniwersyteckie. Wybrał jednak aktorstwo.

Stanisław Banasiuk ma jeszcze dwie córki. I tak jak Mateusz jest dumny ze swego taty, tak Stanisław cieszy się, że jego syn jest świetnym ojcem. Mateusz półtora roku temu został tatą małego Henryka, którego urodziła jego partnerka 9 a być może już żona Magdalena Boczarska

 Jestem dumny, z tego jaką Mateusz ma relację ma z synem. Buduje ją w sposób przykładny i piękny. Dostał ode mnie sporo uczuć i ma obowiązek przekazać to swojemu synowi. Jest bardzo odpowiedzialnym ojcem – mówił Faktowi ojciec aktora.

Skąd przypuszczenie że Stanisław Banasiuk ma już piękną synową? Po pierwsze dlatego, że mówił już, że bardzo chciałby, żeby jego syn się ożenił. A po drugie dlatego, że na palcu Magdaleny zauważono ostatnio gustowną złotą obrączkę…

View this post on Instagram

Cóż oni tam ujrzeli???

A post shared by Stanisław Banasiuk aktor (@stan_ban) on

 

Zobacz: Iza z “M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

Może Cię zainteresować