Nowy przystojniak w Leśnej Górze! Marcin Urbanke dołączył do obsady. Kogo zagra?

Serialowy szpital po wakacjach będzie mógł pochwalić się nowym narybkiem. Rolę noweg lekarza dostał w Na dobre i na złe Marcin Urbanke. zeszłoroczny absolwent AST w Krakowie.
Marcin Urbanke zagra w "Na dobre i na złe"

Filmik z nowym aktorem opublikował w mediach społecznościowych Mateusz Janicki czyli serialowy doktor Wilczewski, który na dobre już zadomowił się w Leśnej Górze. Na razie nie wiadomo, jak będzie się nazywała postać, którą zagra Marcin Urbanke ani lekarzem jakiej specjalizacji będzie.

Kto wie, może młody aktor wciela się w szpitalnego stażystę? Jedno jest pewne: jest szalenie przystojny i w Leśnej górze może wiele nakomplikować. Na pewno jego czarowi może ulec doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Bo niewykluczone, że doktor Jose Perez (Marcin Krajewski) wróci do Hiszpanii i wtedy znów Wiki pozostanie sama. A to piękna i inteligentna kobieta, na pewno byłoby jej weselej z młodym i przystojnym towarzyszem u boku.

Czy takiemu uroczemu młodzieńcowi mogłaby także ulec świeżo poślubiona przez Barta ( Piotr Głowacki) Julia Burska ( Aleksandra Hamkało)? Czemu nie? Bo Ostatnio Piotr Głowacki wydaje się zajęty innymi rzeczami niż Na dobre i na złe, więc może wprowadzenie nowego lekarza oznaczałoby odejście profesora z Leśnej Góry lub nawet… uśmiercenie go?

A może nowy medyk zawróci w głowie Hani Sikorce (Marta Żmuda Trzebiatowska), która co prawda ma słabość do Wilczewskiego, ale tak naprawdę potrzebuje i kochanka, i przyjaciela, który uchroni ja przed wszelkimi głupstwami popełnianym przez młoda lekarkę ostatnio. Kto wie? Wystarczy poczekać na debiut Marcina Urbanke w Na dobre i na złe. Aktor pokazał się już w epizodach w serialach Ślad oraz Diagnoza, czas na większą rolę!

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Falkowicz zostanie w szpitalu. Zażegna epidemię?

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Przystojny Michał Żebrowski pokazał się bez koszulki! Co za klata!


×
×