Nowy romans w „M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!

Czyżby nowa miłość w Grabinie? Robercik Żak (Krzysztof Tyniec) z M jak miłość, mieszkając u Mostowiaków, zacznie adorować Marię Rogowską (Małgorzata Pieńkowska). Czy Marysia ulegnie podstarzałemu amantowi?
Nowy romans w "M jak miłość"

W M jak miłość Robercik wraz z Kisielową mieszkają w Grabinie i na pewno w najbliższym czasie się stamtąd nie ruszą, ku zmartwieniu Rogowskich oraz Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska), która chciała pomóc przyjaciółce. Jak Kisielowa trafiła do Grabiny? Barbara w poprzednim sezonie M jak miłość przyjęła ją pod swój dach, bo jej przyjaciółka straciła cały majątek. Winny tej sytuacji był nie kto inny jak Robercik, zajmujący się uwodzeniem samotnych spragnionych miłości seniorek.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Julka zajdzie w ciążę z Pawłem? Decyzja Zduńskiego na zawsze zmieni ich życie

Zosia zaprzepaściła przez niego dom i oszczędności życia. A Robercik, znów bez pieniędzy, do niej wrócił i także zamieszkała u Mostowiaków. Ta piekielna para zamiast być wdzięczną za gościnę i dach nad głową, zacznie się szarogęsić w pięknym odremontowanym domu. Nie tylko będą zajmować łazienkę wtedy, gdy będzie ona potrzebna innym domownikom. Zaczną także wyjadać wszystkie smakołyki z lodówki. Oczywiście honorowa Barbara nie będzie ich prosić, by dołożyli się do gospodarstwa: Zosia i jej Robercik są spłukani.

Zobacz: Krzysztof Tyniec w „Klanie” będzie jak Robercik z „M jak miłość”. Taki lokator to koszmar!

Jednak w powakacyjnych odcinkach M jak miłość okaże się, że Robertowi wpadła w oko młodsza znacznie od Kisielowej, atrakcyjniejsza i zamożniejsza Rogowska. Dlatego zacznie do niej nachalnie smalić cholewki. Tak bardzo , że wywoła wściekłość i zazdrość jej męża Artura (Robert Moskwa). Rogowski (Robert Moskwa) będzie o krok od wybuchu, kiedy znów złapie Robercika na adorowaniu jego pięknej żony i prawieniu jej słodkich słówek.

– Nie no.… mam już tego dość! – wykrzyczy na widok Roberta
– Chwilunia, doszło do małego nieporozumienia…- będzie się bronił jego konkurent
– A zaraz dojdzie do „małych rękoczynów”! –odparuje mu Rogowski

Zobacz: Julia Wróblewska już po ślubie? Jednym zdjęciem zdradziła więcej niż planowała

Ciekawe, czy dojdzie do rękoczynów i Artur popędzi cwanego oszusta? Wtedy niemalże bezczynni policjanci z Lipnicy mieliby przynajmniej jakąś rozrywkę. A może to będzie ostatnia kropla, która przeleje czarę goryczy i sprawi, że Rogowski bezpardonowo pozbędzie się z domu Zosi Kisielowej i jej cudacznego absztyfikanta?


×
×