Nowy serial po „M jak miłość”. Gra w nim Ojciec Mateusz

 Dwójka pokaże tuż po M jak miłość nowy serial komediowy Lepsza połowa.  W obsadzie same gwiazdy.
Lepsza połowa Artur Żmijewski, Weronika Książkiewicz

Lepsza połowa to familijny serial komediowy. Pzredstawia on codzienne problemy grupy przyjaciół oraz ich dzieci.  To, jak można  przeczytać na stronie TVP, wielowątkowa fabuła, która skupia się wokół historii rodziny Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna). Poznamy także  relacji z dorastającymi dziećmi.

Zobacz: Jaskier z Wiedźmina przyjedzie do Polski i zaśpiewa? To możliwe!

w serialu Lepsza połowa poznamy także także próbujące ułożyć sobie życie „po przejściach” dwie pary – Weronikę i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Annę i Zibiego (Weronika Książkiewicz i Wojciech Mecwaldowski).

W pozornie poukładany świat, trochę przypadkowo, a trochę z rozmysłem, wkracza szukający swojego przepisu na szczęście Borys (Piotr Adamczyk). Mężczyzna próbuje odbudować relacje z przyjaciółmi i rodziną po kilku latach spędzonych za granicą.

Zobaczymy także także inne gwiazdy: Bartosza Obuchowicza, Bartłomieja Firleta, Ignacego Lissa, Karinę Woźniak, Katarzyne Gałązkę, Marcina Perchucia . W Lepszej połowie zobaczymy też znaną z M jak miłość z roli Sonii Barbarę Wypych.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483): Andrzej pod obserwacją teścia. Marszałek mu nie odpuści

Produkcja składa się w szesnastu 25-minutowych odcinków. Serial będzie pokazywany od 6 stycznia w poniedziałki i wtorki o godz. 21.50. Czyli dokładnie tuż po M jak miłość. Co ciekawe, serial miał mieć premierę już we wrześniu 2019. Jednak niespodziewanie nawet dla samych twórców serial nagle przeniesiono . Początkowo serial miał być pokazany dopiero wiosną 2020.

Nowa produkcja Telewizji Polskiej, zrealizowana według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa, nawiązuje do emitowanej w 2018 roku „Trzeciej Połowy”. Oba seriale łączy także reżyser, Kristoffer Rus oraz scenarzyści: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

 

 

 


×
×