Nowy turecki serial już od września w TVP. „Przysięga” zastąpi widzom „Wspaniałe stulecie”?

Już 3 września widzowie TVP 1 mogą zacząć oglądać nowy turecki serial Przysięga. To współczesna produkcja, która dopiero co święciła triumfy w rodzinnym kraju.
Nowy turecki serial już od września w TVP. "Przysięga" zastąpi widzom "Wspaniałe stulecie"?

Główną bohaterką Przysięgi jest Reyhan (Özge Yagiz), która urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego Reyhan traktuje jak wujka, prosi, aby młoda kobieta wyszła za mąż za jego syna, Emira (Gökberk Demirci).

Zobacz: Wspaniałe stulecie. Tak na co dzień wyglądają aktorki tureckiego serialu! To prawdziwe seksbomby!

Choć Reyhan bardzo ceni Hikmeta i liczy się z jego zdaniem, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo wcale nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, który jest bardzo chory, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Emir obiecuje sobie, że zakończy małżeństwo, do którego został zmuszony. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla…

Zdradzimy, że choć początkowo Emir nie będzie lubił Reyhan, ostatecznie wcale jej nie opuści. W rolach głównych w serialu Przysięga zobaczymy: Gökberk Demirci, Özge Yagiz, Can Verel, Munise Özlem.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Grająca główna rolę Reyhan Özge Yagiz to młodziutka, 22 -letnia aktorka, która do tej pory zagrała w jednym serialu. Natomiast grający Emira Gökberk Demirci to jeden z najprzystojniejszych tureckich aktorów telenowelowych.

Przysięga, która liczy sobie 70 odcinków, zadebiutowała w Turcji 18 lutego 2019 roku. Pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu w Polsce będzie można obejrzeć we wtorek, 3 września o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz: Koniec „Wspaniałego stulecia”. U nas obejrzysz ostatni odcinek serialu online za darmo!


×
×