Odchudzona, odmłodzona i z nową fryzurą. Katarzyna Skrzynecka właśnie rozpoczęła pracę na planie „Miłości na zakręcie”

Katarzyna Skrzynecka wygląda obłędnie! Jej nowe wcielenie będziemy mogli podziwiać w serialu Miłość na zakręcie. Kogo zagra piękna blondynka?
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wygląda obecnie rewelacyjne: przez ostatnie kilka miesięcy zrzuciła ponad 20 kilogramów, stosując restrykcyjną dietę warzywną oraz trenując pod okiem męża sportowca Marcina Łopuckiego. Jej nową sylwetkę już niedługo będziemy mogli podziwiać na ekranie:

„Sezon serialowy START Od dziś dołączyłam do Ekipy serialu „MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE” w roli HELENY – Pani doktor Ortopedii. Moje filmowe córki Monika i Dorota piękne studentki Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej bardzo zdolne i przemiłe dziewczyny ( Monika i Dorota Szczepańskie) Trzymam za Was kciuki bardzo miło nam się tę babską rodzinkę gra Karol Strasburger grane przez nas postacie, HELENY i WIKTORA nieco się nie lubią ale to się zmieni – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Zobacz: Tomasz Dedek pierwszy raz tak szczerze o chorobie nowotworowej. Aktor z „M jak miłość” nadal walczy o zdrowie

Katarzyna jest jurorką w programie Twoja twarz brzmi znajomo, a ostatnio widzieliśmy ją w filmie Kogel-Mogel 3. Teraz jednak przyszedł czas, by znów zagrać w serialu.

O czym jest Miłość na zakręcie?

To obyczajowa opowieść, której bohaterką jest Jowita (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, która po śmierci męża zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego. Prosto z uczelni bohaterka trafia do całkowicie obcej sobie, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom. Ma też pełnego ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojca – Wiktora (Karol Strasburger).

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka w bardzo obcisłej mini na salonach. W takiej kreacji doskonale widać zmiany w jej sylwetce

Z tego, co napisała Katarzyna Skrzynecka, scenarzyści postanowili uczynić ze starszego pana, który nie jest typowym dziadkiem, również pożeracza damskich serc. Możemy liczyć na romans Heleny, którą gra Skrzynecka z bohaterem Strasburgera – Wiktorem. To taka mała aluzja do tego, że Karol Strasburger kilka tygodni temu ożenił się 36-letnią menedżerką Małgorzatą Weremczuk, a obecnie para spodziewa się dziecka.


×
×