Odważna propozycja Franka z „Barw szczęścia”. Po wypadku będzie chciał ułożyć sobie życie z Reginą. Co ona na to?

Ależ oni się kochają! Po wakacjach w Barwach szczęścia Franek (Mateusz Banasiuk) oraz Regina (Kamila Kamińska) zamieszkają razem. Tę decyzję przyspieszy wypadek busa, w którym chłopak brał udział jako kierowca.
Barwy szczęścia - Franek i Regina

W zeszłym sezonie Barw szczęścia wciąż szukający swego miejsca w życiu Regina i Franek pokochali się. Jednak Czapla ciągle wahała się, czy dobrze robi wchodząc w kolejny związek po tym, gdy straciła męża. Jednak wypadek, jakiemu ulegnie Franek, rozwieje te wątpliwości. Chłopak na pewien czas zapadnie nawet w śpiączkę, lekarze będą walczyć o jego życie. Właśnie wtedy Regina zrozumie, jak bardzo go kocha i że jego śmierć ostatecznie by ją dobiła. Na szczęście Franek wyzdrowieje i szybko też zostanie oczyszczony z zarzutów spowodowania wypadku. Wina leży po stronie kierowcy osobówki, który niestety też zginie na drodze. Przypomnijmy, że już wiadomo, że będzie też kilka innych ofiar śmiertelnych, m.in. córka Walawskiego (Piotr Jankowski).

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Kiedy prokurator umorzy śledztwo przeciw Frankowi w sprawie wypadku busa, chłopak będzie przeszczęśliwy. Poczuje, jakby dostał drugą szansę na nowe życie. Żeby to uczcić, że wszystko dobrze się skończyło, postanowi zaplanować swoją przyszłość z Reginą i poważnie z nią porozmawiać. W Barwach szczęścia zapyta nawet swoją ukochaną, czy zamieszka razem z nim:

– Co będzie z nami?
– Co ma być? Chyba jest dobrze?
– Ale mogłoby być lepiej. Gdybyś ze mną zamieszkała – wyszepcze jej, patrząc głęboko w oczy.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Ciekawe, jakie wrażenie wywrze to poważne pytanie na Czapli. Czy jest już gotowa na to, by zamieszkać z nowym mężczyzna i stworzyć z nim rodzinę? Oby! Wtedy ta sympatyczna para mogłaby też szybko postarać się o dziecko. A Franek wiedziałby, że ma dla kogo żyć. Wciąż jest przecież pełen planów. Być może wróci do tworzenia swego biznesu sprzed wypadku? Chciał przecież otworzyć wegańską restaurację, w czym bardzo kibicowała mu Regina. O tym jak potoczą się ich losy dowiemy się już jesienią w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia.

Zobacz: Para z serialu „Barwy szczęścia” skorzysta z zabiegu in vitro! Ciekawe, co na to władze telewizji polskiej?


×
×