Oglądaj „Na Wspólnej” nawet na plaży! Tak wygodnego rozwiązania nie zaproponowała jeszcze żadna stacja!

Są tu fani Na Wspólnej? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was ta informacja. Teraz będziecie mogli oglądać serial w czasie rzeczywistym i to z każdego miejsca na świecie!
Na Wspólnej

Dyrekcja programowa TVN-U wychodzi widzom naprzeciw. Po pierwsze nie zdjęła z ekranów serialu Na Wspólnej, podczas gdy wszystkie konkurencyjne stacje wstrzymały emisję nowych odcinków swoich produkcji w okresie wakacyjnym. Po drugie – i tu czas na werble – wprowadziła szalenie wygodne rozwiązanie!

Od dziś na platformie player.pl możecie oglądać stację TVN na żywo! To znaczy, że nie musicie być akurat przed telewizorem, żeby obejrzeć ulubiony serial. Na plaży, w samochodzie, a nawet pod namiotem! Wszędzie tam, gdzie tylko macie dostęp do internetu.

O tym, żeby nie wstrzymywać emisji odcinków Na Wspólnej w czasie wakacji zadecydowano już kilka lat temu, a ten zabieg wyjątkowo się produkcji opłacił! Okazuje się, że nawet w czasie letnich wyjazdów, serial śledzi ponad 2 miliony widzów. A ci, którzy narobią sobie zaległości, mogą je przecież nadrobić oglądając serial online. Ah… Gdyby tak M jak miłość czy Na dobre i na złe też leciało w wakacje. 🙂

Zobacz: Ewa z „Na Wspólnej” zabije synową? Igor nie poradzie sobie ze śmiercią Elżbiety [ZDJĘCIA]

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał


×
×