Wielki serialowy powrót Edyty Jungowskiej! Aktorka po latach znowu zostanie gwiazdą TVP!

Tęsknicie za Bożenką z Na dobre i na złe? Już niedługo Edyta Jungowska pojawi się w innym, równie popularnym serialu TVP. Ciekawe, jak sprawdzi się w nowej roli?
Edyta Jungowska

Edyta Jungowska była gwiazdą Na dobre i na złe, ale po latach pracy odeszła w świetle skandalu. Plotkowano wtedy, że gwiazdorzy, a osoby z produkcji nie potrafią znaleźć z nią wspólnego języka. To było w 2012 roku. Od tamtej pory pojawiła się w serialu 2XL jako Laura Zabawska oraz w Klanie jako Małgorzata Antoniak. Te dwie role nie były jednak tak ciekawe jak ta, za którą pokochali ją widzowie perypetii o lekarzach z Leśnej Góry.

Tam nieźle namieszała. Popadła w konflikt profesorem Falkowiczem (Michał Żebrowski) i została żoną Van Graafa (Redbad Klynstra-Komarnicki). Urodziła też dziecko w samolocie, co było nie lada wydarzeniem w polskich serialach. Po 12. latach pracy na planie serialu przepadła…

– Zdarza mi się tęsknić za ciekawą rolą, ale nie za pracą przed kamerą – mówiła w wywiadach, gdy jej kariera wisiała na włosku.

Ona jednak świetnie sobie z tym radziła. Została prawdziwą bizneswoman i prowadziła własną firmę wydającą audiobooki. Teraz jednak wróci do pracy w serialach. Już jesienią zobaczymy ją w zupełnie nowym wcieleniu. Edyta Jungowska przyjęła bowiem rolę w Ojcu Mateuszu! Kogo zagra?

Alicja Witko będzie właścicielką jednego z sandomierskich sklepów i wdową, po zmarłym nieoczekiwanie maratończyku. To bohaterka, która zostanie z nami na dłużej. Wprowadzi się bowiem na plebanię, gdzie z otwartymi rękami przyjmie ją Natalia (Kinga Preis) i Lucyna (Aleksandra Górska).

Zobacz: Z Leśnej Góry do Hiszpanii! Blanka i Wiktoria z “Na dobre i na złe” wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

 


×
×