Ojciec Mateusz: Natalia znów zostanie sama. Co się stało?

Biedna Natalia Borowik ( Kinga Preis) z Ojca Mateusza. Ledwie pozna jakiegoś sympatycznego mężczyznę, zaraz okazuje się, że źle trafiła. Tym razem nie będzie lepiej. A szkoda, bo się zakochała. 
Kinga Preis

Natalia jest od lat gospodynią w serialu Ojciec Mateusz. Może niewiele osób pamięta, ale jest wdową Jej mąż nie żyje od lat. Ale Borowik nie jest kobietą bez serca była zakochana w Eugeniuszu Piotrowskim, vel Jerzym Czekańskim, który okazał się oszustem matrymonialnym. Grał go niezapomniany Tomasz Karolak.

Zobacz: Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Roznerski kradnie serca fanek

Tym razem Natalii, gospodyni księdza z Ojca Mateusza wydaje się , że jej nowa sympatia to właśnie ten jedyny. Kim jest ów wyjątkowy mężczyzna Od prawie trzech lat kobieta jest zafascynowana niejakim Pawłem Winklerem (Paweł Królikowski). To były restaurator i wielki wielbiciel kuchni południowoamerykańskiej i francuskiej. Natalia jako wielbicielka sztuki kulinarnej jest nim zafascynowana. Winkler niegdyś prowadził restaurację w Montpellier we Francji, ale jego wspólniczka i partnerka życiowa… oskubała go i doprowadziła do bankructwa. Spokoju zatem szuka w Sandomierzu, gdzie ilość popełnianych zbrodni znacznie przewyższa średnią krajową.

 Kiedy nowe odcinki?

W nowych odcinkach serialu Ojciec Mateusz – a zobaczymy je już w marcu w TVP 1 okaże się, że Natalia Borowik coraz bardziej zbliża się do Winklera. Oczywiście ku niezadowoleniu Pluskwy (Eryk Lubos), każe po cichu kochającemu się w Borowik, Jednak były więzień nawet nie może równać się z wykształconym, kulturalnym Winklerem. Pluskwa będzie tak zazdrosny, że poskarży się księdzu Żmigrodzkiemu (Artur Żmijewski). Będzie miał rację. Podczas jednego z romantycznych spacerów we dwoje po magicznym Sandomierzu Winkler przyzna, ze jest oczarowany Natalią.

 Czytaj: Gdzie w Polsce i w Europie można zobaczyć miejsca związane z serialami?

Czy posunie się dalej? Sprawa zdaje się pozostanie w zawieszeniu. Być może para będzie razem w nadchodzącym sezonie, ale zapewne będzie musiała się rozstać w następnym, którego kręcenie rozpocznie się w maju. Dlaczego/ Nie wiadomo, czy do tego czasu dojdzie do siebie grający Winklera Paweł Królikowski. Aktor od tygodni przebywa w szpitalu z powodu komplikacji po wcześniejszej operacji neurochirurgicznej. Pojawiło się też zakażenie szpitalne… Na razie nie wiadomo, kiedy aktor wyjdzie ze szpitala. A gdy tak się stanie, czekają go miesiące rehabilitacji. Życzymy zdrowia!

 


×
×