Olek Chodakowski z „M jak miłość” będzie miał problemy z prawem. Agnieszka nie pomoże kochankowi. Kto uratuje go przed odsiadką?

W nowych odcinakch M jak miłość to nie Olek (Maurycy Popiel) rzuci Agnieszkę (Magdalena Walach). To pani prokurator wypnie się na swego młodszego kochanka! Powód? Chodakowski wpadnie w poważne kłopoty z prawem! Była dziewczyna, zamiast podać pomocną dłoń, zostawi młodego lekarza w potrzebie.
Olek z "M jak miłość" kupi nowe mieszkanie i sprowadzi tam swoje kochanki. Którą z nich wybierze?

Olek Chodakowski z M jak miłość nie jest najwierniejszym chłopakiem na świecie: zdarza mu się jednocześnie nawiązywać stosunki z dwiema, a nawet trzema dziewczynami. Czy to już uzależnienie od seksu? Z pewnością. Ale dlaczego rzuci piękną, namiętną Olszewską. Wszak kobieta jest samotna i ma ogromną słabość do mężczyzn z rodu Chodakowskich…

Nieco światła na to błyskawiczne rozstanie rzucił sam Maurycy Popiel w wywiadzie dla Tele Tygodnia.

Romans Agnieszki z Olkiem wkrótce się skończy – wyznał. Aktor wytłumaczył też, że Olszewska, która j jest przede wszystkim prokuratorem zorientuje się, że Chodakowski naraził jej dobre imię na szwank.

Olek popadnie w tarapaty, które zawładną każdym aspektem jego życia. Agnieszka zaś nie będzie umiała ani specjalnie chciała wspierać go w kłopotach. Wspólnie dojdą do wniosku, że ich związek nie ma większego sensu – ujawnił Maurycy Popiel.

Jakiego rodzaju będą to kłopoty? Może Olek, skupiony na romansach i seksie, zrobi niechcący krzywdę jakiemuś pacjentowi i będzie miał z tego powody problemy i częstsze, niż by chciał, kontakty z wymiarem sprawiedliwości?

Co ciekawe, prawdopodobnie młodemu Chodakowskiemu w zgryzotach pomoże Aneta (Ilona Janyst)! Dziewczyna kompletnie się zmieni. Z podstępnej i groźnej kobiety stanie się uczynna, przyjacielska i pełna dobrych intencji. W dodatku ta przemiana będzie szczera. Czy to ona ostatecznie zdobędzie serce kochliwego Olka w nowym sezonie M jak miłość? O tym przekonamy się już tej jesieni.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Jedno zdjęcie z planu „M jak miłość” wywołało prawdziwą burzę w sieci! Mikołaj Roznerski musiał zabrać głos. Czy na to liczyli fani serialu?

Zobacz: Maurycy Popiel planuje ślub? Jego wybranka to także aktorka z „M jak miłość”. Wiedzieliście?


×
×