Olek z „M jak miłość” chory psychicznie! Marcin dowie się, że to on zabił Artura Skalskiego?

Nietypowe zachowanie, nerwowość, przeraźliwy smutek i skłonność do używek. Marcin z M jak miłość (Mikołaj Roznerski) nie będzie poznawał własnego brata Olka (Maurycy Popiel). W końcu domyśli się najgorszego: kto tak naprawdę zabił Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), który latami prześladował Chodakowskich...
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Brat zaczął domyślać się, że to Olek zabił Artura już w 1460 odcinku M jak miłość (emisja 8 października 2019). Ale dopiero z czasem zyska niemal pewność. Olek jednak wciąż będzie milczał na ten temat, coraz bardziej pogrążając się w rozpaczy, alkoholu oraz narkotykach. Pod wpływem zacznie nawet operować pacjenta przywiezionego nagle do szpitala. Tylko cud sprawi, że ten człowiek przeżyje, mimo że Chodakowski nie będzie w pełni świadom jak i Po co go operuje.

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

Olek boleśnie się przekona jakie są tego konsekwencje. Jeśli nie prawne, to na pewno życiowe – powiedział Maurycy Popiel w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Faktycznie z Olkiem będzie bardzo źle. Po zabójstwie Artura będzie miał poważne problemy psychiczne.

Ciekawe, czy brat, który z każdym dniem będzie nabierał pewności, kto sprzątnął Artura, odważy się poruszyć z Olkiem drażliwy temat? A może po prostu nie znajdzie na to czasu, bo okaże się, że firma starszego Chodakowskiego jest na skraju bankructwa. Marcin będzie cały czas myślał, że to gdzieś ukryty sprytnie Artur chce doprowadzić do jego bankructwa. Ciekawe kiedy połapie się, jak fatalnie ocenił tę sytuację. A tymczasem ktoś bardzo skutecznie będzie próbował pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie w intrenecie.

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

Czy to tajemniczy świadek śmierci Artura, sąsiad znad jeziora Olewicz (Tomasz Dedek)? Mężczyzna widział dokładnie, jak Olek zakopywał martwe ciało Artura. Na pewno będzie chciał zrobić z tego użytek, być może szantażując Chodakowskich donosem na policję, a być może skłócając braci między sobą. Może się okazać, że Olek za swoje poświecenie, zostanie przez Marcina i jego bliskich po prostu odrzucony, choć prawdopodobnie uratował im życie.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji


×
×