Olek z „M jak miłość” kupi nowe mieszkanie i sprowadzi tam swoje kochanki. Którą z nich wybierze?

Wypasiona nowa chata, a w niej w roli gości dwie, a może trzy śliczne kobiety, które są jego kochankami. Oczywiście żadna nie wie o tym, że Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) z M jak miłość romansuje, ile wlezie.
Olek z "M jak miłość" kupi nowe mieszkanie i sprowadzi tam swoje kochanki. Którą z nich wybierze?

W powakacyjnych odcinkach M jak miłość zobaczymy, że młody lekarz zmienił lokum. Prawdopodobnie dlatego, że stare mieszkanie za bardzo przypominało mu związek z Madzią (Anna Mucha). Nowe miłosne gniazdko Olka będzie utrzymane w tym samym, nowoczesnym stylu i okaże się równie obszerne.

Olek nie okaże się jak zwykle stabilny uczuciowo. Choć wiedzieliśmy, że udało mu się uwieść Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach), szybko znudzi się starszą od niego kobietą. Znów za to zainteresuje się kelnerką Agą (Ina Sobala). Zarówno jego brat Marcin (Mikołaj Roznerski), jak i matka (Małgorzata Pieczyńska) będą uważali, że Olkowi kompletnie odbiło. Nie najlepszego zdania o swoim bohaterze jest także grający go Maurycy Popiel.

– Olek szybko wrażeń w jakiś ekstremalnych przeżyciach. Tak sobie troszeczkę komplikuje życie Olek Chodakowski – ocenił go aktor.

To jednak nie wszystko. Olek wcale nie będzie wierny Adze, bo w jego życiu ponownie pojawi się intrygantka Aneta (Ilona Janyst). Była partnerka Olka po kilkumiesięcznym pobycie za granicą wróci do Polski. Powód? Najpewniej, by zaplanować zemstę na niewiernym Olku, a może nawet go odzyskać. Aneta jest przecież zdolna do wszystkiego. Nawet udawała ciążę po to, by Olek był właśnie z nią. Kiedy jej oszustwo się wydało, wyjechała jak z Polski…

Aneta wróci do Polski w 1473. odcinku M jak miłość, który zostanie pokazany w telewizyjnej Dwójce późną jesienią. Być może Aneta skorzysta z pomocy Izy (Adriana Kalska), by odzyskać serce młodszego Chodakowskiego. Skąd te domysły? Aktorka zamieściła w sieci intrygujące zdjęcia z planu M jak miłość. Pod zdjęciem z Kalską napisała

„Dobrze się planuje w miłym towarzystwie?￰@adriana.kalska.official @mjakmilosc.official #back #anetkazbutawjeżdża”.

Na innej zaś fotografii przytula się do Maurycego Popiela, czyli Olka. Zdjęcie jest podpisane:

„Czyżby?” sugerując, że między tą parą będzie jeszcze iskrzyć… w nowym mieszkaniu.

Zobacz: Iza z “M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Zobacz: Aktorka “M jak miłość” urodziła! Całą ciążę udało się jej utrzymać w tajemnicy!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×