Olek z „M jak miłość” znajdzie sobie nową dziewczynę. Rzuci Anetę?

Wszystko wskazuje na to, że depresja  Olka (Maurycy Popiel)  z M jak miłość przejdzie mu niebawem. Tego cudu dokona oczywiście piękna, nowa kobieta w jego życiu!
M jak miłość, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Wygląda tez na to, że przynajmniej do marca, kiedy  na mowa dziewczyna pojawi się w szpitalu  doktora Chodakowskiego nie trafi go za kratki. Przypomnijmy: Olek  z M jak miłość zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Skalski gnębił nie tylko jego brata (Mikołaj Roznerski) i przyszła szwagierkę (Adriana Kalska), ale też sam chciał zabić Olka . Tak naprawdę to była obrona własna. Ale Olek po zbrodni był w takim szoku, że zakopał cało Skalskiego w lesie i  nie powiedział nic policji. Śledztwo w sprawie zaginięcia Skalskiego wciąż trwa.

Zobacz: M jak miłość (odc.1480): Barbara wyjawi Marysi rodzinny sekret. Chodzi o Lucjana!

Olek Początkowo bardzo źle psychicznie znosił to, że dokonał zbrodni.  Wspomagał się lekami i alkoholem, by o tym zapomnieć.   W końcu mu chyba troszkę ulży, ponieważ on, znany kobieciarz, ponownie zwróci uwagę na płeć piękną.

Przeczytaj także: M jak miłość(odc.1482): Nina zabije się po śmierci dziecka?

Bo oczywiście nie wytrzyma zbyt długo  jedynie z Anetą (Ilona Janyst). W jego sercu znajdzie się też miejsce dla ślicznej . Zagra ją  znana z Tańca z gwiazdami Hanna Żudziewicz trafi Olka z poważną kontuzją . Pogruchotana stopa może być końcem jej kariery.

Doktor Chodakowski stanie na wysokości zadania. Bo co jak co, oprócz tego, że jest  sprawnym kochankiem, jest  także jeszcze lepszym lekarzem.

Kim jest Hanna Żudziewicz?

Olkowi uda się uratować  stopę pacjentki i tylko dzięki nie mu będzie mogła  dalej trenować. A utalentowany medyk niewątpliwie wpadnie jej w oko. Czyżby  w przyszłości została jego dziewczyną? Wszak Olek nie odpuścił żadnej dziewczynie napotkanej na jego drodze.

Z kolei Hania Żudziewicz  być może zostanie w serialu na dłużej. Śliczna tancerka, która raz wygrała Taniec z Gwiazdami w parze z Robertem Wabichem, ma już niewielkie doświadczenie aktorskie. Występowała w serialu Pierwsza Miłość.

Tancerkę na leczeniu u Olka zobaczymy już w marcu 2020 roku.  Czy z nią zdradzi Anetę, z którą zaczął układać sobie życie?

 


×
×