×

Olga Jankowska wróciła na plan „Barw szczęścia”. Co wydarzy się w życiu serialowej Klary?

Olga Jankowska czyli serialowa Klara, żona Huberta (Marek Molak), wraca do serialu. Dziewczyna przyjedzie do Polski po wakacjach, bo jej stypendium na uczelni w USA dobiegnie końca. Choć aktorka już pracuje na planie Barw szczęścia, na jej pojawienie się w serialu musimy poczekać aż do końca jesieni 2019!

O tym, że na planie serialu Barwy szczęścia znów działa Olga Jankowska, poinformowała na swoim Instagramie Agnieszka Mrozińska, która gra Mariolkę, bliską przyjaciółkę Huberta (Marek Molak). Na wspólne sceny aktorek widzowie będą musieli niestety nieco poczekać. To jasne, że filmowcy kręcą z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. To dlatego pierwsze sceny z Olgą Jankowską w roli Klary obejrzymy za mniej więcej 3-4 miesiące.

Aktorki nie było na planie Barw szczęścia przez rok. W tym czasie wyjechała do Londynu. Nad Tamizą chciała rozwijać swój talent muzyczny. Aby uwiarygodnić ten wyjazd, scenarzyści wysłali i Klarę i Huberta do USA. Tam Klara została stypendystką znakomitej i prestiżowej uczelni w Chicago. Niestety, przez większość czasu w Stanach Klara musiała obywać się bez męża. A wszystko przez Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Hubert musiał wcześniej wrócić do kraju, by zająć się karierą Gawrona i przypilnować go. Niestety, przez ekscesy nieodpowiedzialnego piosenkarza, Pyrka dostał zakaz opuszczania kraju i nie mógł znów dołączyć do rodziny za Atlantykiem.

Rozwód w Barwach szczęścia?

Niebawem jednak zobaczymy, że Klara Pyrka wraca razem z córką Marysią (Joanna Śnieżyńska) do Polski. Po zakończeniu stypendium i napisaniu kolejnej książki będzie miała bardzo ważną misję ratowania małżeństwa z Hubertem. Niestety, młodzi małżonkowie przez wymuszoną emigrację coraz bardziej oddalają się od siebie. Czy Klarze uda się znów zbliżyć do Marka? Niekiedy rozstanie tylko podsyca tęsknotę. Czasem jednak przyczynia się do rozwodu. Czy to oznacza, że sympatycznych Pyrków w nadchodzącym sezonie Barw szczęścia czeka trauma rozstania i wizyta w sądzie? O tym przekonamy się dopiero zimą na antenie TVP2.

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Może Cię zainteresować