×

TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni

Mamy złe wieści dla fanów seriali emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe oraz wiele innych seriali zobaczymy później niż planowano. 

Fani seriali już zacierali ręce. W końcu już w sierpniu miała ruszyć jesienna ramówka Telewizji Polskiej! Już w tym miesiącu mieliśmy zobaczyć pierwsze odcinki Barw szczęścia. Za to pierwsze odcinki M jak miłość i Na dobre i na złe miały trafić do emisji już na początku września. Niestety ten plan legł w gruzach.

Jak podaje dwutygodnik Świat Seriali dyrekcja stacji zadecydowała o przesunięciu daty emisji. To zła wiadomość dla fanów serialowych produkcji. Na nowe odcinki niestety trzeba będzie poczekać… I to długo!

Pierwszy odcinek M jak miłość po wakacyjnej przerwie mieliśmy zobaczyć już w poniedziałek 2 września, ale emisję przesunięto na 10 września.

Podobnie z Na dobre i na złe. Odcinek, który mieliśmy zobaczyć 4 września, zobaczymy dopiero 11 września.

Najgorzej będą mieli fani Barw szczęścia. Na tę produkcję trzeba poczekać aż do 2 września, a początkowo emisję planowano już na 19 sierpnia! To aż dwa tygodnie opóźnienia…

Z czego wynika ta zmiana? Tego postaramy się dla Was dowiedzieć! Zajrzyjcie tu niedługo, by poznać powód, dla którego Telewizja Polska wstrzymała długo wyczekiwane premiery powakacyjnych odcinków swoich hitowych produkcji.

Zobacz: Basia zamieszka z Pawłem? W “M jak miłość” Ala na zawsze zniknie z życia nastoletniej córki

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Może Cię zainteresować