Orlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w „Carnval Row”. O czym jest ten serial?

Pamiętamy go jako świetnego, przystojnego, walecznego, a jednocześnie eterycznego elfa Legolasa z ekranizacji powieści Tolkiena. Teraz Orlando Bloom, po latach znów gra w produkcji fantasy, serialu Carnival Row. O czym jest ten serial?
Orlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w "Carnval Row". O czym jest ten serial?

Serial Carnival Row będzie można zobaczyć już na Amazon Prime Video już 30 sierpnia. Produkcja liczy sobie na razie osiem odcinków. Akcja fantasy i jednocześnie kryminału rozgrywa wiktoriańskim mieście, do którego migrują stwory rodem z mitów, uciekając z ogarniętej wojną ojczyzny. Pomiędzy nimi a zwyczajnymi mieszkańcami coraz częściej dochodzi do spięć i do zbrodni. A nawet ich całej serii.

Sprawę będzie badał inspektor lokalnej policji Rycroft Philostrate (Orlando Bloom). W pewnym momencie na jego drodze stanie była kochanka, Vignette Stonemoss (Cara Delevingne), przedstawicielka potworów-uchodźców, ktoś w rodzaju dość wyrośniętego Dzwoneczka z Piotrusia pana. Vignette oczywiście zakocha się ponownie w Rycrofcie, ale będzie musiała zmagać się uprzedzeniami mieszkańców, ale także z sekretami przeszłości,

Ten serial jest bardzo ambitny i dopiero gdy byliśmy na planie i kręciliśmy te wszystkie niesamowite sceny tworząc naszych bohaterów, okazało się, że pojawiły się pewne luki do wypełnienia. Mamy wielkie szczęście, że Amazon wierzy w ten serial i na każdym etapie stoi za nim murem – mówił o serialu sam Orlando.

W Carnival Row nie brak świetnych aktorów znanych z innych dobrych seriali. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Waja Alego ( Demony Da Vinci) który zagra konstabla Berwicka, Leanne Best (Czarne lustro), Maeve Dermody (The Frankenstein Chronicles) czy Jareda Harrisa, nominowanego w tym roku do Złotych Globów za rolę w serialu Czarnobyl.

Już wiadomo, że drugi sezon Carnival Row na pewno powstanie. Trailer pierwszego zapowiada się interesująco – jak skrzyżowanie Domu grozy z serialem Tabu. A nowe, seksowne wcielenie Orlando Blooma na pewno spodoba się jego fanom!

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Zobacz: Wielkie stylowe metamorfozy gwiazd “Przyjaciółek”! Tak Inga, Anka, Patrycja i Zuza będą wyglądać w nowym sezonie!


×
×