Ostra kłótnia Wiktora i Patrycji z „Przyjaciółek”. Mocne słowa Jeleńskiego złamią jej serce [ZWIASTUN]

Zdawać by się mogło, że między Patrycją (Joanna Liszowska) i Wiktorem (Paweł Deląg) wszystko już będzie dobrze. Niestety... Ich związek kolejny raz zawiśnie na włosku i najprawdopodobniej nie przetrwa próby czasu.
Przyjaciółki, Patrycja (Joanna LIszowska)

W 13. sezonie Przyjaciółek Patrycja wspierała Wiktora, gdy na świat przyszła jego córka. Dziewczynka co prawda była owocem jego zdrady, ale Kochan pokochała ją jak własne dziecko. W końcu zawsze marzyła o tym, żeby jej synek miał rodzeństwo. Po śmierci Wiki (Roma Gąsiorowska), to właśnie Patrycja będzie matką dla Kalry. Niestety jej relacje z ojcem dziewczynki wcale nie będą lepsze.

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Przypominamy, że Wiktor Jeleński był damskim bokserem. Tym razem oszczędzi sobie rękoczynów, ale i tak posunie się do przemocy na tle psychologicznym. Prawnik uzna, że ich życie seksualne jest niezadowalające. Ba! ono niemal nie istnieje. Postanowi więc obciąc Patrycji dopływ do środków finansowych.

-Nie sypiamy ze sobą więc ucinasz finanse? – zdziwi się Patrycja.
-Na mieście by mnie to takiej kosztowało – powie bezczelnie Wiktor.
-Jak śmiesz?
-To ty zeszłaś na ten poziom!

Zobacz: „Przyjaciółki”. Anka nie poradzi sobie z tragiczną śmiercią Pawła. Zwiastun 14 sezonu wszystko zdradził [WIDEO]

Jak się domyślacie, od tego momentu między zakochanymi będzie tylko gorzej. Wiktor Jeleński zacznie oglądać się za innymi kobietami – w tym za nową opiekunką, którą zatrudni do dzieci. W tej roli zobaczymy Marię Pawłowską. Tymczasem załamana Patrycja wynajmie detektywa, by odkryć, czy jej parter nie ma kogoś na boku. Ciekawe, czego się dowie!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Zwiastun serialu Przyjaciółki 14:

Premiera 14. sezonu Przyjaciółek już w czwartek 5 września 2019


×
×