Pamiętacie serial „Samo życie”? Co po latach dzieje się z gwiazdami kultowej produkcji Polsatu?

Zanim w Polsacie pojawił się serial Pierwsza miłość, królowała tam inna telenowela, która początkowo koncentrowała się w redakcji tabloidu Samo Życie. Zadziwiająco wiele gwiazd tej produkcji to dziś serialowe tuzy!

Pamiętacie serial "Samo życie"? Co po latach dzieje się z gwiazdami kultowej produkcji Polsatu?

Przemysław Sadowski

Grał trochę przedsiębiorcę, trochę bandytę Kacpra Szpunara. Był mężem Teresy współwłaścicielem tytułowej gazety oraz szefem zorganizowanej grupy przestępczej. Grający go Przemysław Sadowski to aktor z imponującym dorobkiem serialowym, począwszy od Magdy M, przez Londyńczyków, Ratowników aż po Echo serca gdzie obecnie gra główna rolę.

Zobacz: Awantura w „Barwach szczęścia”. Bożena nie pozwoli Łukaszowi wychować własnej córki?

Magda Kumorek

To ona grała pierwszą Agnieszkę, potem rolę przejęła Aneta Todorczuk. Największa popularność dała jej rola w serialu Przepis na życie, po którego skończeniu zrobiła sobie przerwę od grania głównych ról w serialach. Nie tylko jest świetna aktorka, ale i pięknie śpiewa. Obecnie możemy ja oglądać także w serialu W rytmie serca.

Robert Więciewicz

W Samym Życiu grał cwaniaczka, pracownika ochrony w samym życiu. Rola niewielka ale smaczna, nie pokazująca jednak talentu aktora, dziś jednej z największych gwiazd polskiego kina, znanego chociażby z filmów Ziarno prawdy czy Kler. Robert, jeśli już gra w serialach, to wybiera te premium jak Ślepnąc od świateł czy 1983 – pierwszy polski serial zrobiony dla Netflixa.

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z „Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?

Monika Krzywkowska

Wcielała się w postać żony Kacpra, Dziennikarka i współwłaścicielka Samego Życia. Aktorka ma na koncie wiele ról w serialach, a ostatnio pojawiła się serialu 39 i pół tygodnia w roli ukochanej Tomasza Karolaka i wygada na to, że wystąpi także w kontynuacji tego serialu- bo Darek Jankowski (kolejny Jankowski w jej życiu) wcale nie umrze na guza mózgu. Żeby zobaczyć pełnię jej umiejętności aktorskich, warto odwiedzić warszawski teatr Współczesny, którego jest gwiazdą. Monika sporo też dubbinguje. Ostatnio wystąpiła jako Val w filmie Han Solo- gwiezdne wojny- historie.

Bartek Świderski

Grał podróżnika i wolontariusza w krajach afrykańskich, z wykształcenia lekarza Leszka Retmana. Był też wielką miłością Marysi Majewskiej (Edyta Olszówka). Po Samym Życiu grał w tak kulowych produkcjach jak Magda M (gdzie wcielał się w przyjaciela głównej bohaterki -geja). Ostatnia produkcją z jego filmografii jest Druga szansa po której nastąpiła cisza. Ale aktor jest też globetrotterem. Może niebawem zobaczymy go w jakiejś nowej serialowej produkcji.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!


×
×