M jak miłość: Patrycja Markowska dostała rolę w serialu! Kogo zagra piosenkarka?

Choć Jacek Kopczyński gra Adama Wernera w M jak miłość od lat, dopiero teraz w serialu zobaczymy jego prawdziwą wybrankę, czyli Patrycję Markowską. Kogo zagra piosenkarka? Czy to właśnie jej postać uwiedzie mecenasa?
M jak miłość: Patrycja Markowska dostała rolę w serialu! Kogo zagra piosenkarka?

Kopczyński w M jak miłość gra wyjątkową ciapę, w dodatku pozwalającą sobie na niezbyt dżentelmeńskie uwagi w stosunku do otaczających go pań. Patrycja Markowska obserwuje jego zmagania od lat, ale dopiero teraz postanowiła wystąpić w serialu.

To, jak celebrytka będzie się prezentowała w M jak miłość, można było zobaczyć w Kulisach m jak miłość. Bez żadnych wątpliwości wokalistka zagra samą siebie.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Patrycja jest gwiazdą, gra gwiazdę, więc nie powinno być z tym większych problemów – zachwalał ją Jacek Kopczyński.

Ale życiowy partner będzie mógł jej tylko doradzać jak grać w serialu, bo wszystko wskazuje na to, że nie będą mieli wspólnych scen. Wątek gwiazdy będzie związany z Kingą i Piotrkiem, którzy poznają Markowską na czerwonym dywanie. Zduńskim uda się zrobić zdjęcie z celebrytką! Raczej nie będzie miała okazji, by uwieść swego partnera, który w serialu gra bawidamka.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

– Nigdy nie myślałam, że zagoszczę w serialu M jak miłość. Naprawdę jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Wiem jak dużo ludzi ogląda ten serial, więc mam ogromną tremę. Ten serial towarzyszy mi od lat. Kojarzy mi się ze spokojem, taką domową atmosferą. Kiedyś szliśmy Krupówkami w Zakopanem – ja, mój tata i Jacek, po tym jak Jacek zadebiutował w serialu M jak miłość. Nikt nie podszedł po autograf do mnie i do taty tylko rzucono się na Jacka: „Panie Werner czy możemy z panem zdjęcie” – wyznała Markowska w Kulisach M jak miłość.

Wiadomo, że odcinek lub odcinki z Patrycja zobaczymy dopiero w 2020 roku. Gdyby zagościła w serialu na dłużej, byłaby kolejną wokalistką grającą w M jak miłość, obok Sławka Uniatowskiego oraz Olgi Szomańskiej.

Sprawdź: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!


×
×