×

„Paulina” powraca! Kultowy meksykański serial doczekał się współczesnej wersji. Poznaj szczegóły!

Telenowela Paulina była telewizyjnym przebojem w Polsce dokładnie 20 lat temu. Polacy pokochali odtwórców głównych ról w tej meksykańskiej produkcji – Gabrielę Spanic i Fernando Colungę. Właśnie powstaje nowa wersja serialu!

Studio Televisa wypuszcza remake słynnego serialu Paulina. Główne role w nowej Paulinie zagrają Sandra Echeverría i Andrés Palacios. W serialu wystąpią także: Arap Bethke, Queta Lavat, Macarenę Oz, Germána Bracco i Joshuę Gutiérreza.

Wiadomo też, że nowa wersja kultowego serialu będzie dostosowana do dzisiejszych czasów i oczekiwań widzów – bardziej wartka, dynamiczna i malownicza. Na razie nie wiadomo, czy któraś z polskojęzycznych stacji zakupi prawa do emisji serialu.

Czym Paulina podbiła serca widzów przed dwudziestu laty? To także był remake serialu z 1972 roku! To chwytająca za serce historia niczym z powieści Książę i żebrak. Nie starzeje się. Bohaterkami telenoweli są bliźniaczki – Paola i Paulina (w obie role wcieliła się Gabriela Spanic). To Paulina była wrażliwa, delikatna i uboga. Nie wiedziała, że ma siostrę bliźniaczkę, szczęśliwą ze swoją rodziną i kochankami, ale złą i wyrachowaną.

Podczas przypadkowego spotkania obu sióstr Paola od razu dostrzega bliźniacze podobieństwo i wpada na pomysł, aby wysłać Paulinę do swojego domu, gdzie udawałaby Paolę. Złośnica natomiast mogłaby w tym czasie podróżować i garściami czerpać z życia. Paulina na początku nie zgadza się, ale Paola podstępem wymusza jej zgodę. Po wielu przygotowaniach, gdy Paulina zajmuje miejsce siostry w jej rezydencji, jej maż Carlos Daniel (Fernando Colunga) z dnia na dzień coraz bardzo zakochuje się w tej nowej Paoli. Dzieciom też bardziej podoba się nowa, lepsza, czulsza wersja mamy. A walcząca z nałogiem alkoholowym babcia wspiera Paulinę. Wszystko jednak sypie się, gdy Paola wraca z wojaży i demaskuje siostrę. Ta musi walczyć o ukochanego Carosa z więzienia.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa Paulina będzie miała premierę w Meksyku i na świecie. Ale zapowiada się emocjonująco!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od “M jak miłość”! I to na własną prośbę!

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu „Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. Uwaga spoiler!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Może Cię zainteresować