×

Paweł Deląg w szczerej rozmowie o miłości. Aktor nie znalazł jeszcze tej jedynej. Dlaczego?

Prawdziwy serialowy przystojniak wciąż żyje w pojedynkę. Wiemy, dlaczego nie może znaleźć tej jedynej.

Paweł Deląg, czyli Michał z M jak miłość i Wiktor z Przyjaciółek to szalenie przystojny i utalentowany aktor. Może Was więc zdziwić fakt, że jest singlem! Powód? Nie pozwoli sobie na to, by ktoś go kontrolował:

Jestem typem człowieka, który potrzebuje bardzo dużo wolności w relacjach. I w przyjaźni, i w miłości. Wolności to znaczy, że nikt inny mnie nie kontroluje, nikt nie próbuje mnie w ten sposób zdominować – powiedział jakiś czas temu i dodał – Nigdy nie daję kobiecie żadnej gwarancji.

Kolejny powód jest taki, że aktor grywa także w międzynarodowych produkcjach i w domu bywa tylko gościem.

Coraz trudniej jest mi się zakochać. Spotykam wiele wspaniałych kobiet, ale miłość? To coś o wiele głębszego. Ale jeśli się naprawdę zakocham, sprawa będzie prosta – powiedział zdradzając, że ma nadzieję na prawdziwą miłość.

Wydaje mi się, że uczucie po grób to ideał, ale jednak wierzę, że istnieje. Jestem otwarty na miłość i jeśli się pojawi, postaram się jej nie przegapić – dodał.

Aktor był już w związku Katarzyną Gajdarską, z którą ma dorosłego już syna. Później spotykał się z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską, Violettą Kołakowską, Patrycją Markowską, a nawet z Agnieszką Sienkiewicz i Dominiką Kulczyk. Lista jest dość pokaźna, ale żadna z nich nie okazała się być tą jedyną.  Trzymamy więc kciuki za miłosne podboje aktora i głęboko wierzymy, że znajdzie kobietę, z którą przejdzie przez resztę życia. Kto wie, może spotka ją… właśnie dziś?

A tymczasem mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek aktora. Paweł Deląg odegra pierwsze skrzypce w nowych odcinkach Przyjaciółek 14! Czy będzie szczęśliwy z Patrycją (Joanna Liszowska)? Wiele będzie się też działo w M jak miłość. Jego bohater wróci bowiem zza granicy i będzie próbował odzyskać sympatię pięknej sąsiadki – Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Zobacz: Paweł Deląg wraca do „M jak miłość”! Wyrwie Joasię ze szponów przystojnego Leszka? Już wiemy!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” po 18 latach przerwy wróciła na plan! Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani produkcji

Zobacz: Paweł Deląg przyłapany na czułościach z rudowłosą pięknością

Może Cię zainteresować