Paweł Deląg wraca do „M jak miłość”! Wyrwie Joasię ze szponów przystojnego Leszka? Już wiemy!

W minionym sezonie M jak miłość Michał (Paweł Deląg) wyjechał z Warszawy do Szwecji, by zająć się pisaniem nowego kryminału. Teraz wróci! Wiemy już, co wydarzy się w jego wątku.
Paweł Deląg wraca do "M jak miłość"! Wyrwie Joasię ze szponów przystojnego Leszka? Już wiemy!

Jeśli oglądaliście wiosenne odcinki M jak miłość to doskonale wiecie, że Michał Ostrowski podpadł Joasi. Gdy spędzili miło wspólny wieczór przy świecach i wypili kilka lampek wina – pisarz uznał, że ma u niej zielone światło. Gdy Joasia poszła pod prysznic, on wparował tam i zaczął ją całować. Chodakowska odwzajemniła jego czułości, żeby po chwili z całej siły uderzyć go w twarz.

To olbrzymie nieporozumienie sprawiło, że Michał postanowił na jakiś czas zniknąć z jej życia. Wyjechał do Szwecji pracować nad nowym kryminałem, a dom na Wietrznej wynajął Leszkowi (Sławomir Uniatowski). To właśnie on okaże się jego największym rywalem w walce o serce Asi. Przed wakacjami para miała się ku sobie, a Chodakowska wyraźnie straciła głowę dla przystojnego bogacza uzdolnionego muzycznie.

W nowych odcinkach M jak miłość Ostrowski wróci do domu i delikatnie wypędzi rywala wypowiadając mu umowę najmu. Na dodatek Wojtuś (Feliks Matecki) powie sąsiadowi, że Nina (Agnieszka Judycka) wkrótce urodzi Leszkowi dziecko. Michał zrozumie, że to najlepsza okazja, by pocieszyć zranioną Asię i odzyskać jej zaufanie… Czy to się uda? Asia ma do niego słabość, ale po ostatnich wydarzeniach może trzymać go na dystans. Tymczasem Leszek zupełnie straci w jej oczach, gdy na jaw wypłynie informacja o ciąży jego byłej kochanki. O tym, jak potoczą się losy całej trójki dowiemy się już jesienią w TVP2.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro „Ja bym tak komuś nie napisała”

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” po 18 latach przerwy wróciła na plan! Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani produkcji

Zobacz: Nowy ojczym braci Chodakowskich to bogacz! W “M jak miłość” Aleksandra straci głowę dla dewelopera


×
×