Paweł Wilczak wraca do gry! Mąż Joanny Brodzik dołączył do gwiazdorskiej obsady w kryminalnej produkcji

Na swój powrót na mały ekran w czymś więcej niż tylko reklama czekał od lat. W nowych odcinkach serialu AXN Ultraviolet zobaczymy dawno niewidzianego Pawła Wilczaka. Powraca, i to w jakim towarzystwie!
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Paweł Wilczak zdobył popularność głównie dzięki swojej świetnej roli mafiosa Jurija w kultowej Ekstradycji! Ostatnio zaś na małym ekranie pojawił się w serialu Reguły gry, który był kompletnym fiaskiem.

Jednak rok 2019 może być dla niego przełomowy. W serialu Ultraviolet dawno niewidziany na małych ekranach aktor, wcieli się w rolę Andrzeja Brejdla – znanego reżysera, który jest dawną miłością Anny Serafin granej przez Agatę Kuleszę! Zaś na festiwalu w Gdyni odbędzie się premiera Pana T. – filmu inspirowanego biografią Leopolda Tyrmanda, w którym Wilczak gra tytułową rolę. Podobno film jest ciekawy i świetnie zagrany, więc całkiem możliwe, że stanie się dla aktora przepustką do dalszych ciekawych zawodowych wyzwań. A tych Wilczakowi ostatnio brakowało.

Media skupiały się raczej na jego życiu prywatnym, w szczególności związku z inną gwiazda seriali – Joanną Brodzik. Aktorka też ostatnio jest mniej widoczna zawodowo, ale podobno przygotowuje nowy projekt serialowy, w którym mogliby oboje zagrać. I nie chodzi tu o kontynuację Kasi i Tomka, a zupełnie nową produkcję. Media rozpisywały się o Wilczaku i Brodzik w kontekście poważnego kryzysu w ich związku, a nawet rozstania. Ale ostatnio chyba wszystko wróciło do normy. Oby teraz Paweł odnalazł swoją aktorską drogę i znów zaczął dostawać propozycje, bo jest niezwykle utalentowany.

Niewątpliwe serial Ultraviolet, którego druga cześć być może też trafi do Netflixa, pomoże mu w tym. Tym bardziej, że partneruje wybitnej oscarowej aktorce Agacie Kuleszy.

Wiemy też już, że w nowym sezonie serialu pojawią się nowe postaci grane przez Karolinę Gorczycę i Piotra Stramowskiego. Teraz okazuje się, że do obsady dołączyli także Joanna Opozda i Wojciech Błach.

O czym jest serial Ultraviolet?

Serial opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), która wraca z Londynu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, ktoś spada jej na maskę. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Dziewczyna przyłącza się do grupy „Ultraviolet”, składającej się z detektywów amatorów, którzy rozwiązują sprawy trudne do wyjaśnienia dla policji.


×
×