×

Piękne, bogate i zaradne bohaterki „Zawsze warto” są upokarzane przez facetów! Ich życie tylko z zewnątrz przypomina sielankę

Są bite, obrażane i poniżane przez mężczyzn, z którymi przyszło im żyć. Dlaczego bohaterki serialu Zawsze warto dają się w ten sposób traktować?

Trzy kobiety, o których opowiada serial Zawsze warto, który Polsat pokaże już we wrześniu pozornie są zadowolone, szczęśliwe i bogate. Tak myślą o nich ludzie z zewnątrz. Natomiast one same wiedzą doskonale, że ich życia nie przypominają sielanki.

Marta (Weronika Rosati) to 34-letnią zamożna i wykształcona prawniczką. W luksusowym domu pod Warszawą mieszka z mężczyzną, który est ej szkolną miłością. Jednak wie, że Marek (Jacek Knap) już ie jest tym samym mężczyzną którego pokochała. Znajdzie jednak w sobie tyle siły, by założyć własną kancelarię i w ten sposób uniezależnić się od apodyktycznego, skrywającego wiele tajemnic ojca, Witolda Wardeckiego (Mariusz Bonaszewski),

Z kolei Dorota (Katarzyna Zielińska) wyszła za maż bardzo wcześnie , bo jeszcze na studiach. Jest mamą trójki udanych dzieci i wrakiem człowieka. Przez lata niszczącego ją małżeństwa zostawała powoli pozbawiana zarówno wolności, jak i godności. Maż stał się domowym tyranem, a Dorota nie ma siły zmienić swego życia na tyle,by od niego uciec. W końcu jednak dramatyczne wydarzenia dadzą jej impuls ,by wreszcie zmienić swoje beznadziejne życie i zawalczyć o przyszłość dla siebie i dzieci.

Ostatnia z kobiet, Ada (Julia Wieniawa) jest najmłodsza – ma zaledwie 22 lata. Ledwo zdała maturę, bo bardzo wcześnie została mamą. Musiała tez zacząć spłacać gigantyczne długi męża, który po prostu zniknął sobie z jej życia. Jej synek trafił do rodziny zastępczej. Ada, próbując poradzić sobie z ta sytuacją została call girl i wpadła w niebezpieczne towarzystwo.

Co połączy te kobiety? Oczywiście przypadek. Wszystkie trzy znajdą się w niewłaściwym czasie w w tym samym niewłaściwym miejscu. To spotkanie połączy je i pozwoli poradzić sobie z problemami.

W serialu Zawsze warto obok Katarzyny Zielińskiej, Weroniki Rosati i Julii Wieniawy wystąpią: Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Kotschedoff, Dariusz Majchrzak, Aleksy Komorowski, , Joanna Balasz i Joanna Kuberska. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak – Kondracka, dawna główna scenarzystka Na dobre i na złe.

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska odstawiły show na miarę Beyonce! Tylu apetycznych kształtów na raz dawno nie widzieliśmy!

Zobacz: Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu “Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”

Może Cię zainteresować